rawo
Posty: 17 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
rawo
  20 January 2017 (pierwszy post)
Zauwazylem ze na czatach nie pisza osoby,ktore chca sie poznac,ale siedzi masa cwaniakow ktorzy pisza od rzeczy glupoty,na zasadzie, bo a starrzy wpuscili ich na neta to sobie popisza bzdety.Pytam po jaka cholere,wlaza na czat osoby ktore nie sa zainteresowanie poznaniem nikogo i tylko wywoluja tam klotnie,jalowe spory itp. po co tego typu cwaniak marnuja swoj czas i zachowuja sie jak kretyni na czacie,prowokuja caly czas do agresji w sieci ? d83dde33
amarettoUK
amarettoUK
  20 January 2017
Taki teraz mamy klimat:)
Trzyminutowiec
Trzyminutowiec
  21 January 2017
Moim zdaniem wszystko puscilo, gdy odszedl dAs, margotka, Gocia, MalaMi i Pcasso. Fotka chce dostosowywac portal do wzorcow zachowan mlodziezy. Prawo popytu i podazy. Niemal caly kapital zarabia na reklamach. Gdyby nie zmienial sie portal, nie byloby uczucia, ze jest swiezo, ze jest cos nowego. To jest jak ze wszystkim, co kupujemy, a co wydaje sie nam potrzebne.

Z biegiem czasu zmieniaja sie nastroje spoleczne. Po upadku komuny, kiedy nie bylo bezstresowego wychowywania, starsze pokolenie mialo jakis kregoslup moralny i wzory do nasladowania. Z czasem, kiedy rynek kapitalizmu zalal nas przepychem folgowanka, hedonizmu i calego nadmiaru wszystkiego, co jest nam zbyteczne, dzieciaki nie mogly odnalezc sie w tym, czego potrzebuja. Rodzice kupuja 10-latkom smartfony i tablety, bo to tansze od opiekunki - no i pozwala skupic sie na wlasnych przyjemnosciach, a nie potrzebach dzieci (dodajmy do tego stres zwiazany z kredytami). Moze troche poplynalem z dygresja i nawet chetnie poplynalbym dalej, ale uwazam, ze patrzac na to wszystko z szerszej perspektywy - nie tylko na Polakow, ale na caly zamerykanizowany swiat - widze wyrazniej, ze mamy istne Koyaanisqatsi

Sorry za elaborat. Ludzie nie lubia, kiedy ktos jest tak protekcjonalny jak ja. Zycze wszystkim debilom smierci ;)
JAMNlK
JAMNlK
  21 January 2017
za długie nie czytam, ale powiem cos od siebie, bogusław co tam u ewy?
rawo
Posty: 17 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
rawo
  23 January 2017
Ale czemu i po co tyle osob wlazi na czat,zeby tylko dowalic drugiemu,osmieszyc go i zahejtowac?
Trzyminutowiec
Trzyminutowiec
  23 January 2017
Tak
rawo
Posty: 17 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
rawo
  27 January 2017
Wlaza tam nie tylko gimbusy w wieku13-17lat ale tez ludzie majacy powyzej 20lat i hejtuja nawzajem na siebie,wzajemnie jezdzac sobie epitetami.Niepojete po co ta zabawa w takie durnowate rzeczy.Niektorzy wlaza na czaty z mysla ze poderwa jakas kobiete,co potem okazuje sie ze nie jest mozliwe,gdyz te kobiety kompletnie nie sa nimi zainteresowane.
Trzyminutowiec
Trzyminutowiec
  27 January 2017
Nie.
KaroIina
KaroIina
  1 February 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko puscilo, gdy odszedl dAs, margotka, Gocia, MalaMi i Pcas


i tyle w temacie :)
byk75
byk75
  14 February 2017
szkoda bo zaraz dodaja na czarną listę tylko za to że się go raz zobaczyło takiego ludzika :(
Czterominutowiec
Czterominutowiec
  19 February 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda bo zaraz dodaja na czarną listę tylko za to że się go raz zobaczyło takiego ludzika :(

Ja pieprze... Chcialbym miec takie problemy xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.