BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 August 2019 (pierwszy post)

Zabawa polega na tym, iż jeden z Użytkowników podaje dwie opcje do wyboru np.
marchewka czy pietruszka?
Kolejny Użytkownik udziela odpowiedzi, co by wolał, a nastepnie podaje swoje dwie opcje do wyboru dla kolejnej osoby...

No to zaczynamy ;)

Lato czy zima?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Matinio
Matinio
  31 December 2020

ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p

Avatar użytkownika AixXAixX
Posty: 8 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2134
AixX
  31 December 2020

świrtku moja odp to kotopies xD

Matinio
Matinio: ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p
Matinio
Matinio
  31 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: świrtku moja odp to kotopies xDMatinio: ty umiesz czytac? A dwa kiolejne to co? i co mam teraz wolec? Nie umiesz sie bawić hehehe ;p


ale co wole!!!! rybki czy akwarium czy szkklanke z woda czy szklanke z wodo ó hyh :D
Avatar użytkownika AixXAixX
Posty: 8 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2134
AixX
  31 December 2020

Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć d83dde1c
Wesołe Miasteczko czy Zoo

Matinio
Matinio
  31 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo


nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle.
Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Avatar użytkownika AixXAixX
Posty: 8 (po ~41 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2134
AixX
  31 December 2020

Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Matinio
Matinio
  31 December 2020
Ostatnio edytowany: in 29 March 3340
Konto usunięte
Konto usunięte: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Matinio
Matinio
  31 December 2020

xCrueltyFree20: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Matinio
Matinio
  31 December 2020

nie nie dziecinstwoha. Sam sie boje je wspominac tam w zoo dinozaury jeszcze byly.

Matinio
Matinio: xCrueltyFree20: Urzekła mnie twoja fantazja,co dzieciństwo się przypomniało widzę ;) Weź pół na pół i telefon do przyjaciela.Matinio: xCrueltyFree20: Niech Ci będzie,bo mi nie dasz żyć Wesołe Miasteczko czy Zoo nie zabardzo wyczajam roznice. Ty to tak bezposrednio z dynki na poczokeniau dajesz czy jak bo bez dluzszego zastanowienia sie i premyslenia nie idzie racjonalnie jakos cos wybrac,. Czy moge zadzwonic do brata w celu sprecyzowania wyboru? Boje sie wziasc calej odpowiedzialnosc odpowiadajac na siebie :D... Cyrk jeszcze mi sie przewija przez glowe odnosnie maupek. Ale jednak Miasteczko wole bo Wesole, mozna sie ponapychac wata cukrowa i poobklejac kolezanka wlosy i po haftac na karuzelach po czteropaku. Czuje sie ze sie zyje po prostu. A w zoo co lama cie o pluje i tyle. Podroz samolotem czy PeKaEsem?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 January 2021
Konto usunięte
Konto usunięte: nie

Matinio
Matinio: nie

Proszę o nie robienie zamieszania w tym wątku.

Energy2000 czy Pomarańcza?
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  2 January 2021

energy2000

waginalnie czy analnie?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika swirusreaktywacjaswirusreaktywacja
Posty: 46 (po ~63 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 426
swirusreaktywacja
  5 January 2021

waginalnie

stringi czy figi?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 January 2021

Stringi
Padający deszcz czy Padający śnieg?

HardStyled83ddd0a
Sari123
Sari123
  18 January 2021

Flet Zima czy wiosna

Sari123
Sari123
  18 January 2021

Flet Zima czy wiosna?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.