piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  2 March 2020 (pierwszy post)

Jeśli umiesz ze sobą żyć to po co uciekasz?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

UNEXPECTEDb
UNEXPECTEDb
  15 March 2020

Dzięki mózgowi myślimy, że myślimy:)

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki mózgowi myślimy, że myślimy:)

A gdy nie myślimy,że myślimy ,to dzięki czemu?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 March 2020

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

A Ty wiesz ,że często mam taki "stan". Pół paczki papierosów i jakieś pół godziny później ,dwa kątowniki i cztery łożyska kulkowe ciągle są dwoma kątownikami i czterema łożyskami kulkowymi ,a nie ploterem pracującym w 5D.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 March 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: nie ploterem pracującym w 5D


A na co Ci ploter jak masz wyobraźnię. Mój Ojciec jest architektem, ale ze starej gwardii i z plotera nie korzystał a tworzył.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: często mam taki "stan".

Ja ten stan mam stale. I dlatego funkcjonuję, bo inaczej bym zwariowała. A tak, to inni myślą, że mają do czynienia z wariatką d83dde1c. Ale zawsze pozytywnie zakręconą.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: A na co Ci ploter jak masz wyobraźnię. Mój Ojciec jest architektem, ale ze starej gwardii i z plotera nie korzystał a tworzył. .

Nad tym należałoby się pochylić i zastanowić. Z jednej strony chęć ułatwiania sobie życia ,z drugiej strony tworzenie rzeczy niepowtarzalnych jedynych w swoim rodzaju. Zawsze można powiedzieć tak miało być. Dochodzi jeszcze aspekt ,skonstruowania urządzenia które później ma mi służyć,w gruncie rzeczy wszystko co wychodzi spod mojej ręki jest wytworem mojej wyobraźni i doświadczeń życiowych. Fajnie wziąść hebel ,dłuto,młotek i coś tam strugać ,ale przyjdzie taki ze "starej gwardii"rzuci hasłem "hebluj synek hebluj ,tata przyjdzie siekierką wyrówna"i ręce człowiekowi opadają.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: Ale zawsze pozytywnie zakręconą.

Tak szczerze powiedziawszy od samego czytania tej formułki zakręciło mi się w głowie,dlatego musiałem dorzucić do tego trochę "żelastwa" aby móc to sobie zwizualizować i zrozumieć.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  15 March 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: ,tata przyjdzie siekierką wyrówna"i ręce człowiekowi opadają.

To Ty mojego ojca nie znasz, człek do rany przyłóż Nie będzie zakażenia jakby co d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: To Ty mojego ojca nie znasz,

No nie znam,ale uwielbiam rady i dyskusje z osobami które potrafią zrobić coś od zera do efektu finalnego.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  15 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: ojca rany zakażenia

I może nie idźmy w kierunku ,ojców,siekierek,ran ,córek i fatygantów. Sam już oręż szykuje,narazie tylko się zbroje ,ale gablotke na trofea już szykuje.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Stalin, Hitler, Beria i wielu im podobnych Ci przyklaskuje. Tych pustych ludzi nawet nie licząc.... Zwłaszcza życie Adolfa i Josefa były wielu milionom bezcenne... Ten kto nadał tego wirusa też jest wyjątkowy...

To co napisze,są to jedynie moje dywagacje ,nie popieram agresorów jak i skrajnych metod w rozwiązywaniu problemów globalnych.
Bestie w ludzkiej skórze które znamy z historii ,czy faktycznie byli oni maniakami którzy ubzdurali sobie ,że zawładną światem,czy być może były to zwykłe marionetki? Skąd u studenta akademii sztuk pięknych bierze się pomysł aby wywołać globalny konflikt? Jednakże to ich nazwiska figurują jako tych odpowiedzialnych za śmierć milionów. Gdzie byłby świat dziś gdyby te miliony po drodze nie wyginęły? Dziś mamy smog,globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne które w wyniku działań ludzkości już niedługo doprowadzą do nieodwracalnych w skutkach zniszczeń. Nie Tak dawno wyciekł raport jednego z największych kocernów finansowychhttps://businessinsider.com.pl/
A chwilę później mamy wirus który trzewi świat ze swojego najgorszego pasożyta (nistety symbiotyczne życie jest nam obce). Apokaliptycznych wizji końca świata było wiele ,od bardzo finezyjnych po zwykłe gnioty. King czy Brown,podjęli się tej tematyki w swoich książkach. Brown w sumie nie tak dawno w "inferno" i jako jedyny ratunek dla ludzkości też uznał wirus. Tylko ,że ciągle pozostajemy ludźmi ,tragedie zwykle nas jednoczą ,by po chwili znów skakać sobie do gardeł ,a do tego po czystkach na świecie w drugim pokoleniu nagle pojawiał się wyż demograficzny ,a może oto chodzi ,aby odmłodzić społeczeństwo. Moim skromnym zdaniem ,gdyby ewolucja nie wymyśliła chorób,dziś błąkalibyśmy się jak wygłodniałe szczury. Tylko co do tego pewności też mieć nie można, jednymi słowy jest jak jest inaczej nie będzie,a co przyniesie przyszłość zależy tylko i wyłącznie od człowieka podobno rozumnego.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  16 March 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Sam już oręż szykuje


Z doświadczenia ojca mego, po cichu Ci podpowiem, że na nic Twe starania. Jak córka wybierze tak będzie. Nawet jak to będzie błąd. Tak jak w moim przypadku. Ale trzymaj rękę na pulsie. Powodzenia, bo będzie Ci potrzebne.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  16 March 2020
Aganiok22
Aganiok22: . Jak córka wybierze tak będzie.

Wybory i decyzje dzieci uszanować umiem,ale wypadki chodzą po ludziach,Być może trafi się piątek trzynastego,a to wiadomo pech murowany ,zawsze zupełnie przypadkowo z rąk coś wypaść mi może i niefortunnie delikwenta trafić w głowę i tak siedem razy ,pech to pech.

Aganiok22
Aganiok22: Powodzenia, bo będzie Ci potrzebne.

Niewątpliwie przyda się,ława przysięgłych może nie wierzyć w zabobony.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Rukals
Rukals
  16 March 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To co napisze,są to jedynie moje dywagacje ,nie popieram agresorów jak i skrajnych metod w rozwiązywaniu problemów globalnych. Bestie w ludzkiej skórze które znamy z historii ,czy faktycznie byli oni maniakami którzy ubzdurali sobie ,że zawładną światem,czy być może były to zwykłe marionetki? Skąd u studenta akademii sztuk pięknych bierze się pomysł aby wywołać globalny konflikt?


Oczywiście, że byli tylko marionetkami. To było obsługiwane przez wielu ludzi, nie przez jednego. Były to zbyt duże i wielotorowe akcje, by mógł na to wpaść i rozplanować tylko jeden. Do tego zawsze ktoś był inwestorem i korzystał na tym.

Z podstawionych ludzi najlepiej widać TW Bolka, ot głupi, butny i chciwy na kasę jełop. Z wielką manią wielkości i skory do zdrady. Sterowali nim jak chcieli a on w zamian w lotto wygrywał.

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Gdzie byłby świat dziś gdyby te miliony po drodze nie wyginęły? Dziś mamy smog,globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne które w wyniku działań ludzkości już niedługo doprowadzą do nieodwracalnych w skutkach zniszczeń.
Na przykładzie polskim można by stwierdzić, że zostałoby więcej ludzi inteligentnych, ludzi czynu i patriotów. Z pewnością brak inteligencji jest dość mocno odczuwalny, bo o to okupantom cały czas chodziło.

Co do smogu i globalnego ocieplenia, to są to bujdy na resorach. Oczywiście smog i brudne powietrze występuje ale ocieplenie samo z siebie przychodzi a po nim zaraz będzie znów ochłodzenie. Dla wielu to tylko medialny problem do zbijania sakiewek.
Podobno fotowoltaika została pchnięta z tego powodu, że w Ameryce ten interes nie poszedł. No i znaleźli europejski rynek zbytu....
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A chwilę później mamy wirus który trzewi świat ze swojego najgorszego pasożyta (nistety symbiotyczne życie jest nam obce). Apokaliptycznych wizji końca świata było wiele ,od bardzo finezyjnych po zwykłe gnioty. King czy Brown,podjęli się tej tematyki w swoich książkach. Brown w sumie nie tak dawno w "inferno" i jako jedyny ratunek dla ludzkości też uznał wirus.

Są dwa warianty na ten wirus. Wydostał się spod kontroli przez przypadek albo jest kukułczym jajem danym Chinom w prezencie. To taki przypadek jak z wojnami, ktoś na tym korzysta. To nic dziwnego, że to przewidzieli, człowiek jest gatunkiem destrukcyjnym.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Tylko ,że ciągle pozostajemy ludźmi ,tragedie zwykle nas jednoczą ,by po chwili znów skakać sobie do gardeł ,a do tego po czystkach na świecie w drugim pokoleniu nagle pojawiał się wyż demograficzny ,a może oto chodzi ,aby odmłodzić społeczeństwo.


Wielu chce się kłócić o wszystko, nie ma spójności, bo jej być nie może. Jedni napuszczają na drugich. TVP ma swoją narrację, Polsat i TVN ma swoje racje. To zależy od tego kto im płaci i pod czyim są butem. Ci na stołkach rzadko dbają o rację polską, bardziej o swoich zwierzchników. Co jest dość przykre, bo to niby ich wybieramy.
Ten wirus zbierze swoje ekonomiczne żniwo. Może też rozwalić bliskość międzyludzką i zasiać wiele paniki. Może to być większa pandemia społeczna niż ta zdrowotna. Podobno najlepsze są rodziny trzypokoleniowe, takie są najzdrowsze, dziadkowie są bardzo pożyteczni.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Moim skromnym zdaniem ,gdyby ewolucja nie wymyśliła chorób,dziś błąkalibyśmy się jak wygłodniałe szczury. Tylko co do tego pewności też mieć nie można, jednymi słowy jest jak jest inaczej nie będzie,a co przyniesie przyszłość zależy tylko i wyłącznie od człowieka podobno rozumnego.


Wydaje mi się, że miejsca jest dla jeszcze większej ilości ludzi, nas zabija wszechobecny konsumpcjonizm i egoizm. Jeden chce mieć jak najwięcej by resztę stłamsić i pozostawić w biedzie. Te ciągłe koszty podatkowe, płatne zużycie wody, która powinna przysługiwać normalnie każdemu. Za podgrzanie i dostarczenie zapłacić tak ale nie z wielkim wyzyskiem....
Człowiek dąży do upadku, raczej już się nie podniesie.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  16 March 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: z rąk coś wypaść mi może


Oby nie lustro, bo wtedy siedem lat nieszczęść masz jak w banku.
piekloWgDantego
piekloWgDantego: ,ława przysięgłych może nie wierzyć w zabobony.

W zabobony może nie, ale jak bardzo się postarasz, albo może nie postarasz, zawsze udać wariata możesz. Wszak powszechnie wiadomo, że udawać idiotę jest najtrudniej.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.