zacny
zacny
  6 March 2020 (pierwszy post)

Mrówkojady nie mają zębów, a ich języki mierzą do 60 cm długości. Najdłuższy oficjalnie zmierzony język miał aż 90 cm.

dyskusja

GRADEK83
GRADEK83
  6 March 2020

A no

SzokamNaKeks
SzokamNaKeks
  6 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Mrówkojady nie mają zębów, a ich języki mierzą do 60 cm długości. Najdłuższy oficjalnie zmierzony język miał aż 90 cm. dyskusja


Tak sie sklada, ze akurat mrowkojady, to cos w czym sie lubuje (moj trzeci ulubiony temat rozmow, zaraz po malarstwie i nazizmie). Wiec tak, jak wiadomo milo jest gdy jakas czesc ciala jest dluga (akurat cos o tym wiem), natomiast u mrowkojadow ich dlugi jezyk jest konieczny do przetrwania, jako ze pozywiaja sie mrowkami, na co wskazuje nazwa tego zwierzecia. I to wlasnie tem temat chcialbym poruszyc. Jest mi niezmiernie przykro, ze bohater tej dyskusji zawdziecza swoja nazwe, temu co zjada. Pomijam nawet fakt, ze to dyshonor przejac nazwe od kogos, kto jest nizej w lancuchu pokarmowym. No pomysl sobie ze tak samo jest z naszym gatunkiem. Ze kiedys jakis neandertalczyk, mowi do swojego kumpla "Ty patrz, jacy ci homo costam to kretyni, zamiast sobie normalnie mamuta upolowac, to jedza jakies ziarna, az musze to nagrac, bo mi kumple w pracy nir uwierza."
- "Ty no hehe. Mam pomysla. Nazwijmy ich glutenojadami". Po czym faktycznie nazwa sie upowszechnila. Do czasu. Konkretnie do czasu, az zona znanego pilkarza nie postawilaby sobie za cel, odciac sie od grupy zacofanej czesci spolecznosci i utworzyc nowa rase nieglutenojadow. To bylby poczatek nowej ery. Zacheceni sukcesem nieglutenojadzi, postanowiliby pojsc o krok dalej i stworzyc rase niemamutojadow. Rasa mamutojadow okazalaby sie na tyle czupurna, ze zaczelaby zabraniac jedzenia innym obywatelom, tego co lubia. Wszystko w imie biednych zwierzat, ktore BEZ ZNIECZULENIA sa wysylane na rzez, zeby tamci mieli co jesc! Tak robia tylko bestie bez sumienia, inne zwierzeta przed pozarciem ofiary najpierw ja znieczulaja (raz tylko wyciekly foty jakiegos machajrodona, ktory bawil sie ofiara zanmi ja zabil. Na szczescie zostal ukarany). Tak pewnie by bylo, na szczescie nie dostalismy swojej nazwy po tym co jemy.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 March 2020

A mrówkojad jada też termity?

HardStyled83ddd0a
zacny
zacny
  6 March 2020

Mrówkojad je dużo. Nawet pszczoły.

Sprawdzone info.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 March 2020

Wyobraziłam sobie długość języka,szok!

zacny
zacny
  7 March 2020
wziac
wziac: języka

chciałabyś tak, co?
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  7 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: na szczescie nie dostalismy swojej nazwy po tym co jemy.

A jak potocznie nazwiesz kanibala?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Rukals
Rukals
  8 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Mrówkojady


Pamiętam takiego niebieskiego z kreskówki z Różową Panterą. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec tak, jak wiadomo milo jest gdy jakas czesc ciala jest dluga (akurat cos o tym wiem)

Jak tą część ciała weźmiesz ze spustem do japy lub przyjmiesz z tyłu.
Do budy burku.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  9 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabyś tak, co?

Nie,bo pewnie bym była bardziej pyskata
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  11 March 2020
Hmmm ale o co chodzi w tym temacie
zacny
zacny
  15 March 2020
jacek1982r
jacek1982r: Hmmm ale o co chodzi w tym temacie

o mrowkojady
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.