Czagataj
Czagataj
  17 March 2020 (pierwszy post)
Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem?

Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu:


Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...

Pytania dla tych mniej inteligentnych:

Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą?
Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu?
Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :(
I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?
Czagataj
Czagataj
  17 March 2020
wziac
wziac: Chciałabym się nudzić...


Przyszła fanka radzieckiej technologii...

Nie warto nigdzie gnać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak od 5 lat


Brałbyś przykład z siostry. :d
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ta liga :P jak to mówią nie dla psa kiełbasa ale po niuchać z daleka czemu nie :P

Wytłumacz jej tylko, że w podeszłym wieku pierwsze dziecko to trudna sprawa. :D
Cóż za wiara w siebie. :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Ulubiony kolor


Mój chyba też, choć może bardziej czerń.
Sam już nie wiem. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozbieraj się


Daj kolację zjeść i nie podpuszczaj, szkoda było zupy wylewać a zaraz będzie szkoda zwracać. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 March 2020

Bardzo mi miło, że martwisz się o to abym zostawiła po sobie ślad w postaci bombelków. Mam się dobrze, jestem zdrowa więc w ciągu kolejnych dziesięciu lat nie będę miała problemu z zajściem w ciążę ( jak już musimy o tym rozmawiać, rzecz jasna).

Ty się lepiej pochwal swoimi osiągnięciami, panie w podeszłym wieku. :ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  17 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałbyś przykład z siostry. :d

Bozia nie daje to co ja zrobię :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytłumacz jej tylko, że w podeszłym wieku pierwsze dziecko to trudna sprawa. :D

Wolę nie ruszać tematu :ninja: Ona ma czas...
Czagataj
Czagataj
  17 March 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bozia nie daje to co ja zrobię :P


No tak w sumie. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę nie ruszać tematu

W sumie racja, Ci stepowi, to mogą Polakowi jednak gardło poderżnąć. :ninja:

Jeszcze jakieś powstanie się zdarzy i Tuhajbej się nowy wykluje. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona ma czas...


Denerwuje się, coś piszczy.
Zaraz powstawia swoje wszystkie zaświadczenia od psychiatrów i ginekologów, po co nam to. xd
Czas pogadać o fizyce kwantowej. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 March 2020

Rozmawiać o mnie, przy mnie w dodatku olewając mnie. Tak nielogicznie może postępować tylko jedna osoba.

Baw się dobrze.

:ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RkNDB
Posty: 1 (po ~15 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
RkNDB
  18 March 2020
d83dde02Clipy
zly
zly
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ty robisz jak się nudzisz?

siadam na ławce, odpalam blanta i licze mrówki
Dragon842
Dragon842
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem? Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu: Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...Pytania dla tych mniej inteligentnych: Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą? Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu? Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :( I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?


[quote=Czagataj]Został się tu jeszcze ktoś z mózgiem?
Pytania w bonusie, po podanym wcześniej jotpegu:
Sławomir Peszko wykonywał internetowy challenge. Szczegółem tu jest to, że nad głową swego syna...Pytania dla tych mniej inteligentnych:
Też macie podobne zabawy jak się nudzicie a nie możecie zająć się swoją pracą?
Masz też tak oryginalne i kreatywne pomysły w swoim życiu?
Szkoda, że Sławek lecząc się tym, co zawsze raczył spudłować. Prawda? :(
I jak to jest, że nawet idioci znajdują swoich fanów? Skąd się to bierze?[/quo
Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamknięta, raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.
Czagataj
Czagataj
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamknięta


Dwa tygodnie wystarczyły, by wszystko legło w gruzach, to niepojęte. Ciekawe ile ta sytuacja potrwa.
Dziwne te miliardy pompowane teraz w gospodarkę, jak popadały tylko wirtualne słupki. Chyba firmy stać na miesięczny przestój. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.
Jak ze wszystkim, trzeba tylko chcieć coś robić, to się człowiek nie nudzi. Kreatywnym trzeba być i chcącym, to wszystko.
Dragon842
Dragon842
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Niestety przez wirus zostałem bez pracy bo pracuję albo pracowałem w restauracji która została zamkniętaDwa tygodnie wystarczyły, by wszystko legło w gruzach, to niepojęte. Ciekawe ile ta sytuacja potrwa. Dziwne te miliardy pompowane teraz w gospodarkę, jak popadały tylko wirtualne słupki. Chyba firmy stać na miesięczny przestój. Dragon842: raczej u mnie nie ma słowa nuda bo zawsze znajdę sobie zajęcie. Pranie sprzątanie poczytać książkę przejrzeć portale społecznościowe i strony technologiczne obejrzeć domu posłuchać muzyki tak więc są możliwości ale trzeba chcieć.Jak ze wszystkim, trzeba tylko chcieć coś robić, to się człowiek nie nudzi. Kreatywnym trzeba być i chcącym, to wszystko.

Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Czagataj
Czagataj
  18 March 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie.


Dzisiejszą sytuację można porównać do wojny. Jest zamieszanie, chaos i ktoś na tym korzysta.
Rząd chce pomagać miliardami, znając życie to pójdzie na wielkie korporacje i ludzi, którzy są chciwi i chytrzy.
Trochę za dużo tych spekulacji na świecie a najgorsze jest to, że Polska podpada pod bank światowy. Najlepiej jest jak się ma swój bank centralny...
Dragon842
Dragon842
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Mam nadzieję że szybko sytuacja wróci do normy, masz rację że dwa tygodnie wystarczyły by całe życie odwrócić do góry nogami ludziom nie tylko w Polsce ale i na świecie. Dzisiejszą sytuację można porównać do wojny. Jest zamieszanie, chaos i ktoś na tym korzysta. Rząd chce pomagać miliardami, znając życie to pójdzie na wielkie korporacje i ludzi, którzy są chciwi i chytrzy. Trochę za dużo tych spekulacji na świecie a najgorsze jest to, że Polska podpada pod bank światowy. Najlepiej jest jak się ma swój bank centralny...


Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie
Czagataj
Czagataj
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie


Wywrócił parę wirtualnych słupków, wszystko wirtualnie jest tak napompowane, że z pewnością bardziej o to w tym wszystkim chodziło. Świat podobno i tak musi przejść na nowy system, ten bankrutuje i o to w tym wszystkim chodzi. Ciekawe tylko czy wirus jest naprawdę chiński czy jednak stał się dla nich prezentem.
Dragon842
Dragon842
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Zawsze chodzi o pieniądze, wirus zr9bil pustoszenie Wywrócił parę wirtualnych słupków, wszystko wirtualnie jest tak napompowane, że z pewnością bardziej o to w tym wszystkim chodziło. Świat podobno i tak musi przejść na nowy system, ten bankrutuje i o to w tym wszystkim chodzi. Ciekawe tylko czy wirus jest naprawdę chiński czy jednak stał się dla nich prezentem.

Ja od początku myślałem że ktoś bawił się wirusem i wydostał się spod kontroli.
Czagataj
Czagataj
  18 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od początku myślałem że ktoś bawił się wirusem i wydostał się spod kontroli.


Ciekawe co to by było, jakby ustalili że to była pomyłka Chińczyków z Wuhan. Zaraz kolejka mogłaby się ustawić po odszkodowania, jak za II wojnę światową...
Myślę, że to wcale nie był przypadek.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.