CzarnyyAniol8
CzarnyyAniol8
  19 March 2020 (pierwszy post)

Znaleźć tutaj kogoś normalnego przez duże "N" i pozytywnie zakręconego, to jak wieczna próba wygrania w lotka hmm .... jak sądzicie?

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  19 March 2020

Owszem można tutaj poznać kogoś Normalnego, ale trzeba dobrze się namęczyć

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  19 March 2020

Ja myślę że nic nie jest niemożliwe. Trzeba po prostu umieć odróżnić ludzi, którzy nie potrafią normalnie pogadać i tych fajnych. Najlepiej na początku by nie było rozczarowań. Ludzie są tu skrajnie różni jak w sumie na każdym portalu, tego nie da się uniknąć czy przeskoczyć. No, ale można się nauczyć jak sobie z tym radzić i być ostrożnym.

Kokotek
Kokotek
  19 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Znaleźć tutaj kogoś normalnego przez duże "N" i pozytywnie zakręconego, to jak wieczna próba wygrania w lotka hmm .... jak sądzicie?

Ewidentny brak logiki,jeśli za normalność uznać większość w danej grupie ,to tutaj normalnością jest nienormalność. Raczej powinieneś szukać nienormalnych tutaj . Btw.normalny zakręcony ,to jaki?
Czagataj
Czagataj
  19 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Znaleźć tutaj kogoś normalnego przez duże "N" i pozytywnie zakręconego, to jak wieczna próba wygrania w lotka


Jeśli kogoś poszukujesz radzę wyjść stąd i udać się na ulicę....oh wait.......
Tu wszystko psuje się od głowy a jak wiadomo ona tu jest zepsuta. Ale kto na fotka team bierze półgłówków....
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  19 March 2020

Zależy co pan postrzega przez "normalność" , ponieważ dla płci damskiej żadna normalność nie jest istotna , a raczej środki na koncie są głównym aspektem który jest brany pod uwagę przy zawieraniu znajomości przez ową płeć .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

MallnaDym
MallnaDym
  20 March 2020

Wszędzie znajdziesz nawet tutaj ;) A jezeli nie potrafisz w jakiś sposób zainteresować kogoś swoją osobą to nigdzie nie znajdziesz :/

GRADEK83
GRADEK83
  20 March 2020

Dlaczego wszyscy szukają kogoś normalnego? Normalni ludzie szybko się nudzą :ninja:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  20 March 2020

Normalność to pojęcie względne.
To co dla mnie jest normalne, Ciebie może przerażać i odwrotnie.

A czy da się kogoś poznać w internecie? Jak najbardziej, ale biorąc pod uwagę ten fakt, że nie masz do dyspozycji komunikacji niewerbalnej to trzeba się dobrze postarać aby przy tak wielkiej konkurencji zainteresować kogoś.

Zawsze mnie bawi wylewanie żalu na priv jak komuś nie odpisze. Samo "hej, też masz konto na fotce?" nie wystarczy.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.