amoniakxwppl
amoniakxwppl
  5 April 2020 (pierwszy post)
Witam serdecznie!

Rozpoczynam pracę nad najbardziej profesjonalnym i największym badaniem zjawiska łaskotek, jaki kiedykolwiek do tej pory był realizowany.
Fenomen łaskotek do dziś jest dla naukowców zagadką, jego mechanizm działania tajemnicą.
Natomiast potencjał zdrowotny zarówno dla ciała jak i psychiki jest olbrzymi i warty opisania oraz stosowania.

Im więcej osób dołączy do tego projektu, tym wartościowszą i rzetelniejszą pracę wykonamy.
Dlatego chciałbym, aby każda osoba którą łaskotki fascynują oraz wszyscy Ci, którzy dopiero chcą się nad nimi zastanowić, zostawili pod tym postem odpowiedź zawierającą kontakt do siebie, oraz oczywiście możliwie bogaty komentarz :)

W jaki sposób można wesprzeć badanie? W każdy. Zbieranie, analiza oraz przetwarzanie informacji, eksperymenty i testy w praktyce, czy angażowanie do badania kolejnych osób. Każda istotna informacja jest bezcenna.

Każde, nawet najmniejsze zaangażowanie będzie bezcenne i zyska moją szczerą wdzięczność.
Na każdy pozostawiony kontakt osobiście odpowiem i już po oficjalnym wcieleniu do projektu udzielę wszelkich informacji i odpowiem na wszystkie pytania.
Liczę, iż utworzymy bardzo liczny i zaangażowany w temat zespół.

Z wyrazami szczerego szacunku,

MT
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę, iż utworzymy bardzo liczny i zaangażowany w temat zespół.

Nie wiem czy to coś wniesie do badań,Ale z tego się uśmiałem.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  7 April 2020

Niedługo ma wejsc unijna dyrektywa zakazująca łaskotania. Podobno łaskotanie przenosi koronawirusa 😆

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.