BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 April 2020 (pierwszy post)

Jak wiecie media podają że Trump wraz z dziennikarzami zamknięty jest w białym domu czy uważacie to za prawdę iż pachoł zbrodniarzy siedzi właśnie tam ? Oczywiście Polskie media tego nie podają z wiadomych powodów. Ja osobiście twierdzę że Trumpa ukryto gdzieś w jakiejś bazie bo przecież ludzie w końcu zrozumieją że coś tu nie gra i będą pragnęli zemsty.

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  7 April 2020
Nie mogę zrozumieć po co ci to wiedzieć gdzie przebywa Tramp. Jest to głowa państwa i takie wypytawanie może zainteresować np kondrywiad i tamtejszych oficerów bo pytanie gdzie sie ukrył jest podejrzane
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 April 2020

Spokojnie bez paranoi to pytanie jest uzasadnione i właśnie widziałem na CNN również padło. I proszę nie wyolbrzymiaj Amerykańskich głupków lepiej zobacz do czego doprowadzili tego kraju już nie ma i nie będzie był zawsze upadłym tworem ale teraz już odbija się o dno aż strach pomyśleć do czego się posuną.. Nie ma potrzeby straszenia siebie nawzajem lepiej zacznijmy podchodzić do problemu poważnie. Fakt trochę mnie z tym pytaniem poniosło chodź scenariusz widzę tylko jeden. Tak czy siak nikt nie wie gdzie jest Trump ale to było do przewidzenia.

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 April 2020

Mógł bym palcem wskazać kto jest odpowiedzialny za to co się dzieje na świecie ale nigdy w życiu nie chciał bym zemsty oni zostaną ukarani tylko że nie w tym życiu. Podejrzane już nic nie jest to jakaś masowa paranoja chciał bym by to był zły sen.

tibauId
tibauId
  7 April 2020

Siedzi sobie w swoim wypasionym, atomowym schronie, popija whisky i na playaku w Red alerta ciśnie. :ziober2:

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 April 2020

Whisky to za wiele nie popija bo robi pseudo konferencję wygląda to jak słaby teatr nawet już dziennikarze coś tam majaczą pod nosem tylko że większość jest skorumpowanych. Właściwie mniejsza z Trumpem i całą Ameryką. Szybko ludzie zapomnieli jak mówił kiedy wirus atakował w Europie że to Europy problem i taka beznadziejna że nie umie sobie poradzić. Skoro Ameryka taka wspaniała , nowoczesna to przecież wirusa ma pod kontrolą. Napisał bym więcej w tym temacie ale lepiej będzie jak się powstrzymam. Jedyny plus tego że już bomby nie spadają na okupowane przez Amerykę kraje.

tibauId
tibauId
  7 April 2020
BTOmc
BTOmc: Jedyny plus tego że już bomby nie spadają na okupowane przez Amerykę kraje.







Trampek siedzi wśród swoich.
GRADEK83
GRADEK83
  8 April 2020

A gdzie jest pani z sercem na sweterku?:and:

Hamsin
Hamsin
  8 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie jest pani z sercem na sweterku?


Kowboj ją oswaja, jak tą tutaj...
GRADEK83
GRADEK83
  8 April 2020

HEHEszki XD

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie jest pani z sercem na sweterku?

Nie wywołuj wilka z lasu. Historii tego swetra nikt nie zrozumie. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: GRADEK83: A gdzie jest pani z sercem na sweterku?Kowboj ją oswaja, jak tą tutaj...

:rotfl:

To Ci się udało.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Hamsin
Hamsin
  9 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: HEHEszki XD


Ze sweterkiem to jest tak. Jak nie masz serduszka w środku to przynajmniej oznaczasz okolice, gdzie powinno się znajdować. :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  10 April 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Historii tego swetra nikt nie zrozumie

Ten sweter przejdzie do Historii jeszcze będą się o nim w szkole dzieci uczyć XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie masz serduszka w środku to przynajmniej oznaczasz okolice, gdzie powinno się znajdować

A może to jest tak że duże serce na piersi odzwierciedla faktyczny rozmiar serca nosicielki swetra XD Tak czy inaczej można gdybać co i jak ...
Hamsin
Hamsin
  10 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A może to jest tak że duże serce na piersi odzwierciedla faktyczny rozmiar serca nosicielki swetra XD Tak czy inaczej można gdybać co i jak ...


Ty tak bronisz tą królową śniegu a ona Cię tak strasznie nie docenia. I to potwierdza, że tam gdzie powinno być serce jest czarny, wypalony głaz. :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie masz serduszka w środku

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tak bronisz tą królową śniegu a ona Cię tak strasznie nie docenia. I to potwierdza, że tam gdzie powinno być serce jest czarny, wypalony głaz.

Ale Ty jesteś zimny jak lód, obojętny jak głaz... Wolisz być sam, zupełnie sam :nutki:
Krzyś, Ty byś mógł moją biografię napisać. :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten sweter przejdzie do Historii jeszcze będą się o nim w szkole dzieci uczyć XD

Ja to jednak mam dobry gust. Chyba tylko po tym swetrze mnie wszyscy kojarzą. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.