Chejter
Chejter
  15 April 2020 (pierwszy post)

Rodacy! Szwajcaria, Belgia wypieprzają anteny 5G! W Hong kong ludzie je rozmontowują,a ten rząd nam je własnie stawia! Róbmy coś!!

Damian241
wpis jest ukryty
Glimar
Posty: 17 (po ~124 znaków)
Reputacja: 21 | BluzgometrTM: 0
Glimar
  16 April 2020

Najlepsza racja :p

Damian241
Damian241
  16 April 2020

To się nie dokładaj. Rzuć pracę, a przynajmniej nie pracuj legalnie, to wtedy nie będzie cię bolało, że dokładasz się do Państwa.

koczek21
Posty: 7 (po ~505 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
koczek21
  16 April 2020

Najlepsza partia Ta chyba w prowadzeniu nowych podatków

koczek21
Posty: 7 (po ~505 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
koczek21
  17 April 2020

Teraz właśnie przez to że rząd swymi socjalami przejadł hosse bo państwo zamiast dawać zysk Polsce to daje na zagranicznych producentów bo ci mają takich prawników żeby płacił minimalne stawki A nasze rodzinę firmy producenci ogólnie nasza gospodarka upada tvp sprzedał się za 2 mld zł z reklam wyciągają 30 razy więcej i pis to partia lewicowa prawdziwą prawicą konfederacja oni coś robią dobrego w końcu nie ważne jakie mają poglądy posłowie ważne żebyście zaczęli ich słuchać w Internecie A nie w tvp gdzie o nich nic nie mówią polecam pana dr Sławomira mentzen ona szybko wyjaśni co ekonomia i jak i ja poprawić tylko pis nie wie że normalni obywatele są w Polsce łamią konstytucję oszukują w wyborach odrzucanie pomysłów konfederacji ja wam podam
Przed kryzysem bezyna była założyć że 4.76 za litr i jak wiadomo jest akcyza czyli 4.76l -podatki daje nam 1.76 zł bez podatku A podatek dla państwa zabiera 3zl za litr w myślicie że rząd mógł wam dac coś za darmo 500 + więcie co to inflacja i czas hossy w Polsce właśnie minął A pis przeje.:cenzura:.o na programy socjalne gdzie było trzeba obniżyć podatki jak chaciał Andrzej leper żeby przestawali kraść pieniądze z obywatela A on sam sobie poradzi 50 % pracy pracujesz na rząd

Chejter
Chejter
  17 April 2020

na kogo zaglosujecie?

Damian241
Damian241
  17 April 2020

@koczek21 A jak kilka lat temu PO chciało oje,,, bać Pół Polski, w tym rozpoczęło proces likwidacji kapitałowego filara emerytalnego, to jest może fair wobec Ciebie? Dla mnie np... PO nic nie dało i za ich kadencji nigdy nie udało mi się odłożyć żadnej większej kasy na potem, bo po prostu z tej minimalnej co Tusk nam szarym Polakom wysrywa...ał nie szło co niektórym nawet przetrwać do pierwszego. Natomiast teraz, gdy rządzi naszym krajem PIS, to żyje mi się o wiele lepiej niż wtedy, kasy tyle mam już odłożonej, że jakbym tylko chciał to mógłbym sobie pozwolić na niepracowanie przynajmniej gdzieś tak z 5 lat, a potem dopiero zastanawiałbym się czy warto już pracować czy jeszcze sobie dać na spokój z tą robotą.

PO obiecywała cuda, a dostaliśmy jedynie podniesiony wiek emerytalny. Jeb..ać komuchów :)))

MatthiasErnst
Posty: 1 (po ~34 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Chejter
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.