jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020 (pierwszy post)

Hejsia, pomóżcie mi w tym trudnym momencie.
Mam trzech chłopaków na oku.
Z jednym kiedyś byłam, ale zerwaliśmy i nadal ze sobą rozmawiamy, chociaż strasznie mnie denerwuje. Niestety nadal bardzo go lubię.
Innego poznałam w innym mieście, totalny kretyn ale mega przystojny.
Trzeciego poznałam w szpitalu i jest bardzo romantyczny.
Wiem, że drugi i trzeci rywalizują o mnie, a ten pierwszy nic o tym nie wie (o tych pozostałych).
Którego wybrać?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Jaki narcyz z Ciebie, już mój temat obraca w swoją stobę i o sobie zaczyna mówić! Ja tu jestem gwiazdką, o mnie mówimy! No dobra, mój lekarz mi mówił, że serduszko jeszcze wyrośnie, kwestia czasu. Ja tam mu wierzę. I tutaj pojawia się problem, bo to tylko to było na dzisiaj. A ilu ich jest to już sama nie umiem policzyć. Ty chyba nigdy prawdziwego narcyza nie widziałaś... Zgasłą i dawno leżącą na Ziemi, dodaj! Ale to chyba nie był psychiatra? Stwórz męski harem, taki na miarę prawdziwego Temudżyna. Jak to dobrze nie mieć problemów, poza długą brodą.

Ten pierwszy o którym mowa w moim pamiętniczku, który miałeś przeczytać i mi pomóc wybrać, był własnie narcyzem takim.
Więcej czasu spędzał w łazience niż ja, nawet swoje torebki miał i zabraniał mi ich dotykać.
W dzień nie szukaj gwiazd, one nocooo sooom :nutki:
No ja bym tak w to nie wątpiła w sumie...
To zawsze było moim marzeniem z dziećinstwa, tylko nie wiedziałam czy dałabym sobie radę z nimi :(
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

Niech ten tabun panów ktoś zatrzyma. To może Syryjczycy i inni przez Covid-19 do domów wracają a nie przewijają obok Ciebie. :rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=mk7WAcannuY

Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ten pierwszy o którym mowa w moim pamiętniczku, który miałeś przeczytać i mi pomóc wybrać, był własnie narcyzem takim. Więcej czasu spędzał w łazience niż ja, nawet swoje torebki miał i zabraniał mi ich dotykać. W dzień nie szukaj gwiazd, one nocooo sooom No ja bym tak w to nie wątpiła w sumie... To zawsze było moim marzeniem z dziećinstwa, tylko nie wiedziałam czy dałabym sobie radę z nimi :(


Nigdy nie byłem narcyzem. :fakju:
Ostatnio tylko się myję i wychodzę z łazienki, nawet nie wiesz jak wielkie mam wąsy. :ninja:
Nocą to się śpi, bo z rana ktoś musi w polu orać.
W specjalistów?
A niech Ci się to spełni!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech ten tabun panów ktoś zatrzyma. To może Syryjczycy i inni do domów przez Covid-19 do domów wracają a nie przewijają obok Ciebie. https://www.youtube.com/watch?v=mk7WAcannuY

Ty mi po prostu zazdrościsz uroku osobistego, wdzięku i tego wszystkiego innego czego nie masz :(
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty mi po prostu zazdrościsz uroku osobistego, wdzięku i tego wszystkiego innego czego nie masz :(


To o czym piszesz ostatnio nie jest mi do niczego potrzebne, to jak mam Ci zazdrościć czegoś bezużytecznego? :(
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Ten pierwszy o którym mowa w moim pamiętniczku, który miałeś przeczytać i mi pomóc wybrać, był własnie narcyzem takim. Więcej czasu spędzał w łazience niż ja, nawet swoje torebki miał i zabraniał mi ich dotykać. W dzień nie szukaj gwiazd, one nocooo sooom No ja bym tak w to nie wątpiła w sumie... To zawsze było moim marzeniem z dziećinstwa, tylko nie wiedziałam czy dałabym sobie radę z nimi :( Nigdy nie byłem narcyzem. Ostatnio tylko się myję i wychodzę z łazienki, nawet nie wiesz jak wielkie mam wąsy. Nocą to się śpi, bo z rana ktoś musi w polu orać. W specjalistów? A niech Ci się to spełni!

Wąsy, broda... czemu tak się zapuszczasz? Może jakiś mężczyzna jeszcze zwróci na Ciebie uwagę.
Jak już sobie kogoś wybiorę to tego co zostanie na lodzie odeślę do Ciebie, kolegom się pomaga w biedzie!
W mojego psychiatrę...

Nadal nie wiem co robić :(
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wąsy, broda... czemu tak się zapuszczasz? Może jakiś mężczyzna jeszcze zwróci na Ciebie uwagę. Jak już sobie kogoś wybiorę to tego co zostanie na lodzie odeślę do Ciebie, kolegom się pomaga w biedzie! W mojego psychiatrę... Nadal nie wiem co robić :(


Tam, gdzie jestem mało kogo spotykam. Szybciej sarny, jelenie, dziki. Wiesz jak tu trudno trafić na prawdziwego mężczyznę? :(
Nie mam czasu na romanse. Wychodzę z domu rano przychodzę po 20.00. Sorki. :(
Raczej w pacjentkę, jak w jej serce zbadane przez tegoż psychiatrę. Jak badał serce to może był ginekologiem. :ninja:
Bez wódki nie rozbieriosz. :rotfl:
MallnaDym
MallnaDym
  5 May 2020

Drugi

Apodyktyczny
Apodyktyczny
  5 May 2020

Myslę, że użytkownik o nazwie MallnaDym ma zdecydowanie racje w tym temacie pozdrawiam :) również wybieram odpowiedz numer środkowa pozdrawiam :)

ErnestLi1989
Posty: 1 (po ~196 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 229
ErnestLi1989
  5 May 2020

3 facetów i nie wiesz którego wybrać... no powiem Ci że po opisie każdego z nich i jak ich przedstawiłaś jest to bardzo trudny wybór :) kazdy ma w sobie coś wspaniałego... Dziewczyno ...

Dragon842
Dragon842
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Hejsia, pomóżcie mi w tym trudnym momencie. Mam trzech chłopaków na oku. Z jednym kiedyś byłam, ale zerwaliśmy i nadal ze sobą rozmawiamy, chociaż strasznie mnie denerwuje. Niestety nadal bardzo go lubię. Innego poznałam w innym mieście, totalny kretyn ale mega przystojny. Trzeciego poznałam w szpitalu i jest bardzo romantyczny. Wiem, że drugi i trzeci rywalizują o mnie, a ten pierwszy nic o tym nie wie (o tych pozostałych). Którego wybrać?

Zdecydowanie wybierz trzeciego nie warto wracać do przeszłości a skoro drugi jest jaki jest to szkoda zachodu.
Chejter
Chejter
  5 May 2020

wybierz tego który ma najwiekszego ptaka

Damian241
Damian241
  5 May 2020

To bez znaczenia gdyż w przyszłości nie będziesz z żadnym z nich. Zapewne to wynika z Twojej niedojrzałości, ale nie mi to oceniać. Powiem tylko tyle, że byłaś wpierw z jednym, wnioskuje iż przez ten czas spędziłaś z nim cudowny czas, uważałaś, że go kochasz bo przecież byłaś z nim przez dłuższy czas, a tu nagle bum, nagle pojawiło się jego przeciwieństwo - przystojny i atrakcyjny amant, a po nim następny romantyczny chłopak na białym rumaku z gitarą w łapach- odpłynęłaś xD

Teraz to wygląda tak- żyjecie wspólnie w czworokącie.
Wszyscy razem, a Ty rozdajesz karty.
Wstrzymaj rozdanie i nie postępuj w ten sposób, bo się kiedyś w życiu nieźle przejedziesz na tym.
Skoro nie potrafisz być wierna jednemu, to najwidoczniej nie kochasz żadnego z nich, a nikt nie zasługuje na takie traktowanie jakie im fundujesz
. Robisz sobie z nich takie zabaweczki, takie na jeden raz i fruuu do kosza sio..
Zapomnij o nich, trochę dorośnij emocjonalnie> chociaż jak już napisałem powyżej, tak i też napiszę teraz nie mnie to oceniać<i poczekaj aż pojawi się w Twoim życiu ktoś kogo pokochasz na serio.
Reasumując chwytanie kilku srok za jeden ogon, to raczej słaba opcja jest wstydź się bo i masz czego baybe :P

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Innego poznałam w innym mieście, totalny kretyn ale mega przystojny.

Tego wybierz, tacy są potem modrymi i dobrymi mężami/Chłopakami.
HardStyled83ddd0a
kiele
kiele
  5 May 2020

Rzeczywiście ,spory dylemat.Jesli jesteś osobą która głównie kieruje się wyglądem to Pan z numerem dwa jest idealnym kandydatem.Do przeszłości nie ma co wracać,bo w końcu nie jesteście już razem, więc jedynka odpada ,a co do numeru 3 dla mnie byłaby to najlepsza opcja:).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.