Avatar użytkownika KoniuszukMKoniuszukM
Posty: 1 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
KoniuszukM
  12 May 2020 (pierwszy post)

powiedzm mi czyn jest dla was zdrada .... i kłamstwo .... czy dac szanse osobie która cie kłamie i jest w stosunku do ciebie oziebla....

Kocurrro
Kocurrro
  12 May 2020

W żadnym wypadku.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  12 May 2020

Osobiście zdrady bym nigdy nie wybaczył

Dragon842
Dragon842
  13 May 2020
KoniuszukM
KoniuszukM: powiedzm mi czyn jest dla was zdrada .... i kłamstwo .... czy dac szanse osobie która cie kłamie i jest w stosunku do ciebie oziebla....

W związku wiele można wybaczyć, od małego kłamstwa wszystko się zaczyna. Jeśli partner lub partnerka zaczyna kłamać tak coraz częściej to znaczy że brakuje szczerości co jest podstawą udanego związku. Jedno kłamstwo można wybaczyć ale gdy ciągle kłamie? Na początku trzeba porozmawiać, nie ma sensu od razu wszystko kończyć ale gdy to nic nie daje to trzeba rozstać się. Co do zdrady, nigdy nie wybaczę i nie ma tłumaczenia że to przez alkohol albo chwila zapomnienia bo jeśli ktoś nie potrafi nad sobą panować i nie zna umiaru to niech nie piję wcale. Człowiek który naprawdę kocha umacnia związek i pielęgnuje uczucia a wierność nie jest żadnym wyczynem.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 May 2020

Był niedawno na forum temat w ktorym jedna z uzytkowniczek pytała, czy zrobienie loda innemu facetowi to zdrada. Dla mnie zdradą jest juz myslenie o tym, zeby zrobic skok w bok..

Kocurrro
Kocurrro
  13 May 2020

A co w przypadku gdy druga osoba godzi się na zdradę? Mówię o tak zwanej zdradzie kontrolowanej?

DaszMiDupy
Posty: 2 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
DaszMiDupy
  14 May 2020

z kocurro moglbym sie kochac bez przerwy-kobieta z klasa.Ech

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  14 May 2020

Pewnych rzeczy się nie wybacza, a po pewnych można dać drugą szansę i spróbować.
Jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy popełniamy błędy mniejsze lub większe.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MichaelTrucker
MichaelTrucker
  14 May 2020
Kocurrro
Kocurrro: A co w przypadku gdy druga osoba godzi się na zdradę? Mówię o tak zwanej zdradzie kontrolowanej?

To temat który zgłębiam od lat i mnie jara😏
Kocurrro
Kocurrro
  14 May 2020

No, partner który odważa się na takie atrakcje (np wymiana partnerów, kluby swingers) to prawdziwa rzadkość. Ale tutaj podstawa to obopólne zaufanie, zgoda i akceptacja takich zabaw.

MichaelTrucker
MichaelTrucker
  14 May 2020
Kocurrro
Kocurrro: No, partner który odważa się na takie atrakcje (np wymiana partnerów, kluby swingers) to prawdziwa rzadkość. Ale tutaj podstawa to obopólne zaufanie, zgoda i akceptacja takich zabaw.

Dokładnie tak jak mówisz a w przypadku kobiet umiejętność oddzielenia uczuć od seksu, tzn miłości bo podobno częściej macie z tym "problem"
Babyfacekillah
wpis jest ukryty
PysznaSperma
PysznaSperma
  15 May 2020

mozna wybaczyć lodzika?

DaszMiDupy
Posty: 2 (po ~41 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
DaszMiDupy
  15 May 2020

a kto stawia lodzika?

LEJNAMUR
LEJNAMUR
  15 May 2020

SEX na zgodę i jakoś to będzie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.