ChlopakNatalii
ChlopakNatalii
  31 May 2020 (pierwszy post)

nikt juz tutaj nie wejdzie

SzadolCapone
Posty: 9 (po ~31 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 12
SzadolCapone
  31 May 2020

ja wejde

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 May 2020

Ja wchodzę :ziober2:

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  31 May 2020

Ja też wchodzę na forum

kostek1988
Posty: 11 (po ~14 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 67
kostek1988
  31 May 2020

No ja tez.

Jestem jaki jestem kto mnie zna ten wie o co kaman..

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  1 June 2020

Jak coś mnie tu nie ma 🤷🏻‍♀️

LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 June 2020

tylko czekać jak fotka zmieni się w rokse :ninja:

Reeverse
Reeverse
  2 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko czekać jak fotka zmieni się w rokse

a to już nie nastąpiło? :D
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: a to już nie nastąpiło? :D

Oficjalnie ponoć nie ale nie trudno dostrzec że wszystko ku temu się kieruje. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że jak jakiś serwis podupada to musi czymś zanęcić aby zarobić... kasa musi się zgadzać.
Reeverse
Reeverse
  2 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Oficjalnie ponoć nie ale nie trudno dostrzec że wszystko ku temu się kieruje. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że jak jakiś serwis podupada to musi czymś zanęcić aby zarobić... kasa musi się zgadzać.

Wydaje mi się, że to wina użytkowników. Serwis po prostu reaguje na zapotrzebowanie swojej społeczności. Jeśli 95% facetów na tym portalu to "samce alfa" którym zależy tylko na bajerowaniu, bzykaniu i wysyłaniu swoich genitaliów to mamy, jak mamy. Jest popyt jest podaż.
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli 95% facetów na tym portalu to "samce alfa" którym zależy tylko na bajerowaniu, bzykaniu i wysyłaniu swoich genitaliów to mamy, jak mamy

A drugie 95% kobiet tylko czeka aby ktoś się ślinił do jej zdjęć cycków i dupy... nikt mi nie wmówi że kobiety robią to tylko po to aby wzbudzić zazdrość w innej kobiecie bo im więcej cycków i pokazanej dupy tym więcej ma adoratorów z dupy konia. Dziwie się że fotka zrezygnowała na kamerkach z prywatnych transmisji tam to dopiero się odwalała niezła szopka no ale pewnie showup ich wygryzł....
Reeverse
Reeverse
  2 June 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A drugie 95% kobiet tylko czeka aby ktoś się ślinił do jej zdjęć cycków i dupy... nikt mi nie wmówi że kobiety robią to tylko po to aby wzbudzić zazdrość w innej kobiecie bo im więcej cycków i pokazanej dupy tym więcej ma adoratorów z dupy konia. .

To też fakt dlatego pisałem o społeczności. No ale podałem męską część, wiadomo kobiety też nie są lepsze. Pocieszający jest fakt, że idzie jeszcze tu spotkać "perełki" chociaż czasami rodzi się problem, bo jeśli dana kobieta dostaje setki wiadomości od napalonych ogierów to też możesz z góry zostać wrzucony do tego samego wora. No ale nie o tym był chyba ten temat więc się wyłączam :D
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jeśli dana kobieta dostaje setki wiadomości od napalonych ogierów to też możesz z góry zostać wrzucony do tego samego wora

No i Forum to odpowiednie miejsce do zapoznania się i spotykania z kimś bo szybciej na forum ktoś si odpisze jak na pw jeśli chodzi o kobiety.... No wiadomo jak byś był adonisem jakimś ze zdjęciami młodego boga to Ty byś się nie wyrobił z odpisywaniem nachalnym niewiastom wszelakiego pokroju .
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale nie o tym był chyba ten temat więc się wyłączam :D

Wszystko składa się do tematu prowadzącego XD Nie obawiaj się modzi już nie mają nawet co moderować i oni też juz czuja się niepotrzebni.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 June 2020

A ja to co?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ChlopakNatalii
ChlopakNatalii
  2 June 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A ja to co?


znowu Cie nie bylo cały weekend
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.