SexNieIstnieje
SexNieIstnieje
  29 June 2020 (pierwszy post)

i po co głosowaliście znowu na PIS? jesteście głupim ciemnogrodem

janoszek
janoszek
  29 June 2020

o to to...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 June 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: i po co głosowaliście znowu na PIS?

Na nikogo nie głosowałem.
HardStyled83ddd0a
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  29 June 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

Temat do zamknięcia :ziew:

Owad
Owad: Na nikogo nie głosowałem.

Prawidłowa postawa Brawo Ty i ja mam wybory głęboko w poważaniu, XD Czy to PISiory czy POpaprańcy jeden czort kto do koryta się dostanie to i tak świnie walczące o stołki. Ciekawe czy za najniższą krajową by tak się pchali na te stanowiska.

polaczkom i tak nie dogodzi za PO kradli nigdy na nic nie było KASy za PIS kasa jakoś na wszytko się znajduje pieniądze rozdają na prawo i lewo a ci i tak jak narzekali tak i nadal narzekają. Wychodzi na to że najlepiej było za SOCJALIZMU.... nikt nic nie miał wszyscy byli szczęśliwi.
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  30 June 2020

Skutki akcji wyborczej

SexNieIstnieje
SexNieIstnieje
  1 July 2020

cooooo

TibauId
TibauId
  2 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawidłowa postawa Brawo Ty i ja mam wybory głęboko w poważaniu


Nie ma w kim wybierać i owszem ale tak innym swoją kartę tak pustą zostawiać a i swojego obowiązku nie spełniać? Temu durniowi to się nie dziwię, bo może nie wie gdzie krzyżyk ulokować ale Ty?
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to PISiory czy POpaprańcy jeden czort


Tak to jeden czort w spadku po Kiszczaku, owszem. Jednak w życiu nie warto popierać konfidentów nadających na Polskę. Rafał Kazimierz był w PE w partii, która była wroga dla Polski. Poza tym zaraz z antifą będzie problem na ulicach, bo je wyprowadzi.
Przestań bredzić jak reszta głupków, że to jedno zło jak gimnazjalista. Najlepiej się nie odzywać jak się nie ma nic do powiedzenia i nie rozwiewać wątpliwości, bo wtedy ma się do czynienia z taką Czajką, jak w stolicy.
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty?

Raz w życiu skorzystałem z przysługującej mi możliwości głosowania i to był mój pierwszy i ostatni raz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak w życiu nie warto popierać konfidentów nadających na Polskę.

Każda partię rozliczy Historia.

Na jedyne co czekam to OBIECANĄ darmową podstawową opiekę zdrowotną i reformę nauczania i na 500+ dla kawalerów XD
TibauId
TibauId
  2 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Każda partię rozliczy Historia.


Bredzisz jak ktoś po dwóch wylewach. Jednak wiek dojrzały może przyjść, rozum nie bardzo. Brzmisz jak banda stulejkowców po swoim bierzmowaniu. Historia nie jest od rozliczania, historia to przestroga czasu przeszłego do obecnych czasów... Nikogo nigdy nie rozlicza, to na pewno, Wie coś o tym Lenin w mauzoleum. Ale aby to wiedzieć trzeba brzmieć jak ktoś poważny a nie jak małoletni nerd sprzed laptopa....
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jedyne co czekam to OBIECANĄ darmową podstawową opiekę zdrowotną i reformę nauczania i na 500+ dla kawalerów XD

Jednak z głupkami to nie ma co dyskutować o poważnych rzeczach. Dojdzie lewak to się wielu ciekawych rzeczy doczekasz.
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  2 July 2020

Jak już pisałem temat POLITYKI na tym portalu powinien być za automatu zamykany bo jak widać wielu ludzi ma z tym problem i brak dystansu nawet do swojego JA. Tyle w temacie :D Jak ktoś chce żyć polityką niech idzie na Polityka.

TibauId
TibauId
  2 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już pisałem temat POLITYKI na tym portalu powinien być za automatu zamykany bo jak widać wielu ludzi ma z tym problem i brak dystansu nawet do swojego JA.


Ciężko gadać z kimś kto jest bezideowy, coś czuję, że jakby jakiś lewak penisem w tobie wiercił, to byś był nawet z tego powodu zadowolony. Bezideowe szmaty są gorsze od tych lewackich, bo tamte przynajmniej robią coś w co wierzą. Można na nich pluć ale w tym przypadku pogarda jest jeszcze większa.

I jak lubisz się wypinać, to też stronę zmień, chyba że gejów wyłapujesz.

Dla debili liczy się tylko rozrywka, dlatego unikają normalnych tematów. Ciekawe co to będzie jak skończy się ten chocholi taniec. Nie musisz nic odpisywać, żadna to przyjemność pisać do kogoś na kogo byś się z chęcią wyrzygał.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: LEJNAMUR: Jak już pisałem temat POLITYKI na tym portalu powinien być za automatu zamykany bo jak widać wielu ludzi ma z tym problem i brak dystansu nawet do swojego JA. Ciężko gadać z kimś kto jest bezideowy, coś czuję, że jakby jakiś lewak penisem w tobie wiercił, to byś był nawet z tego powodu zadowolony. Bezideowe szmaty są gorsze od tych lewackich, bo tamte przynajmniej robią coś w co wierzą. Można na nich pluć ale w tym przypadku pogarda jest jeszcze większa. I jak lubisz się wypinać, to też stronę zmień, chyba że gejów wyłapujesz. Dla debili liczy się tylko rozrywka, dlatego unikają normalnych tematów. Ciekawe co to będzie jak skończy się ten chocholi taniec. Nie musisz nic odpisywać, żadna to przyjemność pisać do kogoś na kogo byś się z chęcią wyrzygał.

Krzysztof, co sie z Toba dzieje?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
introwertyk3
introwertyk3
  3 July 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: i po co głosowaliście znowu na PIS? jesteście głupim ciemnogrodem


Ja głosowałem na Krzysztofa Bosaka, ale nie pójdę na wybory bo ciągle wygrywa PiS. Nie rozumiem ludzi ciągle głosują na PiS.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 July 2020

Nie ma innego godnego kandydata niż Andrzej 😍

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.