pocisk
pocisk
  18 August 2020 (pierwszy post)

dzieki niemu zostaje
https://www.youtube.com/watch?v=OJ5zhyrC3Zc

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 September 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: No człowieku nie rób se żartów :D
:ziober2:
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  27 September 2020

Tak więc widzisz Owad ty Zostajesz :D

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 September 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc widzisz Owad ty Zostajesz :D
Szkoda stąd odchodzić portal spoko. Żałuję tylko jednego żem usunął konto z 2007r ahh tam bym się przeniusł😁
HardStyled83ddd0a
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  27 September 2020
Damian241
Damian241: wziac: Żyje tylko w dzień. A Ty wieczorkami Pazurki picujesz, więc i tak z forum nie korzystasz :P
Korzystam ale nic się nie dzieje 😅
Tomaszzzzzzzzz
Tomaszzzzzzzzz
  28 September 2020
Owad
Owad: Szkoda stąd odchodzić portal spoko.

Zawsze możesz być szeryfem nieregulaminowych zdjęć. Zboków tu nie mało.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  28 September 2020

Nie było mnie tu pół roku i ..... z przykrością stwierdzam, że forum "zamarło", bardzo dużo tematów poblokowanych, chyba czas coś z tym zrobić. Jak myślisz Owadzik? d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Tomaszzzzzzzzz
Tomaszzzzzzzzz
  28 September 2020
Aganiok22
Aganiok22: chyba czas coś z tym zrobić.

Schowanie zakładki forum gdzieś tam w ciemny kąt było jego ostatnim gwoździem do trumny.
Damian241
Posty: 16 (po ~121 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Damian241
  28 September 2020
wziac
wziac: Korzystam ale nic się nie dzieje 😅


Jesień Pani, Jesień przyszła!!!-
Czas zbiorów...
Ludzie na wyjazdach, na rybach i grzybach. Są też tacy, co swój wolny czas przeznaczają na energetyzujący weekend za miastem, coś w stylu: spa albo górskiej chaty chociażby
Proponuję Ci zaopatrzyć się w ciepły koc i duży kubek na herbatę, bo gdy sezon zimowy zacznie się, to forum na nowo ożyje :)))
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 September 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze możesz być szeryfem nieregulaminowych zdjęć. Zboków tu nie mało.

:)
Aganiok22
Aganiok22: Jak myślisz Owadzik?

Co ja mogę zrobić jak forum zostało ukryte i to spowodowało również zerową aktywność tutaj. Również z tego powodu zostały poblokowane/zamykane tematy bo jak nikt w przeciągu 30 dni się wypowie się w danym wątku to system z automatu zamyka temat.
:ziober2:
HardStyled83ddd0a
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 October 2020
Owad
Owad: Co ja mogę zrobić jak forum zostało ukryte i to spowodowało również zerową aktywność tutaj. Również z tego powodu zostały poblokowane/zamykane tematy bo jak nikt w przeciągu 30 dni się wypowie się w danym wątku to system z automatu zamyka temat.


A dlaczego forum zostało ukryte? Szkoda, bo miło było wejść i coś "zamieszać"

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 October 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Schowanie zakładki forum gdzieś tam w ciemny kąt było jego ostatnim gwoździem do trumny.


Mam nadzieję, że wrócą stare dobre czasy.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  1 October 2020

Forum zostało ukryte bo fotka stwierdziła że nikt tam nic nie pisze. Nie pytając nas użytkowników kompletnie o zdanie nie raz pisałem do fotki ale oczywiście moje Prośby zamietli pod dywan . jakoś wcześniej nie było żadnych problemów by forum było na stronie głównej teraz Ci co dostali bana czy to na kam czy na czat nie wiedzą gdzie mają pisać Bo ktoś z Fotki stwierdził "po co forum " wbili sobie sami w kolano a wystarczyło zrobić odnośnik tak jak jest z czatem lub kamerki tylko zmienić na FORUM i problem by się rozwiązał tylko Developerom fotki się po prostu NIE CHCE

Damian241
Posty: 16 (po ~121 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Damian241
  2 October 2020

Fora internetowe odchodzą do lamusa. Największy popyt z pośród wszystkich for internetowych odnoszą fora związane z motoryzacją i jedynie takie fora w przyszłości utrzymają się w sieci a wszystko inne wyginie

Dragon84X
Dragon84X
  5 October 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko na te fajne osoby tutaj trzeba trafić,a nie połowa kont to fejki które dają na TAK a reszta to daje na NIE lub blokuje bez przyczyny.A napisanie do kogoś to raczej tutaj trudno bo nie odpiszą wcale.
Tu masz rację, zobacz większość kobiet świeci biustem jak krowa na pastwisku. Dzięki temu czują się fajne i mogą dowartościować siebie a na koniec dodają do czarnej listy
Dragon84X
Dragon84X
  5 October 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Forum zostało ukryte bo fotka stwierdziła że nikt tam nic nie pisze. Nie pytając nas użytkowników kompletnie o zdanie nie raz pisałem do fotki ale oczywiście moje Prośby zamietli pod dywan . jakoś wcześniej nie było żadnych problemów by forum było na stronie głównej teraz Ci co dostali bana czy to na kam czy na czat nie wiedzą gdzie mają pisać Bo ktoś z Fotki stwierdził "po co forum " wbili sobie sami w kolano a wystarczyło zrobić odnośnik tak jak jest z czatem lub kamerki tylko zmienić na FORUM i problem by się rozwiązał tylko Developerom fotki się po prostu NIE CHCE
Administracja fotki ma gdzieś ludzi i ich zdanie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.