jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  7 September 2020 (pierwszy post)

U mnie na mieście dnia wczorajszego czyli 6 września roku 2020 zauważyłem nna słupach tablicach drzewach takie coś

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  7 September 2020

Nie potrzebne temat założyłem a bo przekaz który jest w nim to podobna płęta jest w temacie Maseczki autora Arkadio35 . Zauważyłem gdy już swój temat stworzyłem

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 September 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
jacek1982r
jacek1982r: Nie potrzebne temat założyłem a bo przekaz który jest w nim to podobna płęta jest w temacie Maseczki autora Arkadio35 . Zauważyłem gdy już swój temat stworzyłem

Nie szkodzi.
Tutaj jest mowa również o tych plakatach/wywieszkach jak to zwać. Ciekawe kto to po rozwieszał, ale wydaję mi się że to zwykli obywatele. Zgadam się z tym ostatnim napisem to "Oszustwo" i maska zatruwa płuca i tym się też muszę zgodzić bo po 8 godzinach noszenia Maseczki w pracy i po powrocie z niej do domu nie raz mnie tak mocno kuję w piersiach i boli przy wieszam nabraniu powietrza.
HardStyled83ddd0a
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  9 September 2020

Dlaczego murzynek jest w kagańcu?

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  12 September 2020

Dużo tego było no nie sposób nie zauważyć gdy na mieście lub na deptaku albo w parku hmmm . To rozumiem że u was takiej akcji nie było . Ktoś się przyłożył by stworzyć taką grafikę i treści tak zamieścił żeby miało to ład no również osoba musiała być na bieżąco w temacie . Ten pinokio hmm ciekawę kogo autor miał na myśli

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  12 September 2020
jacek1982r
jacek1982r: Ten pinokio hmm ciekawę kogo autor miał na myśli

Myślę że Ministra zdrowia :lol:
jacek1982r
jacek1982r: To rozumiem że u was takiej akcji nie było

U mnie w Niemczech się nie spotkałem z taką akcją :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  12 September 2020

Ludzie łykają wszystko jak Pelikan co rząd nam powie tak jest. GP NIE ma żadnego wirusa to wymysł władz czemu nie mówi się o zakażeniach we Włoszech czy innych krajach. Nie ma żadnego wirusa

najlepszy
Posty: 18 (po ~73 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 9
najlepszy
  17 September 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

PRZECIEŻ TE MASKI TO DOKLADNA WERYFIKACJA SPOLECZENSTWA. WIDZISZ KTO JEST POSLUSZNY I OBSRANY, A KTO ZYJE SWOIM ZYCIEM I SRA W SZAMBO MEDIÓW

JAK DLA MNIE SWIETNY POMYSŁ, OD RAZU WIADOMO CZYJE IQ JEST UJEMNĄ DELTĄ

Najzabawniejsze jest to, że wystarczy jeden mały "płomyk", a ludzie sami to zamienią w piekło swoją paniką i debilizmem

jacek1982r
jacek1982r: płęta

XDDDDDDD
"Siedział w jednoosobowej, monitorowanej celi. Patrzył czasem w kamerę i miałem, miałem wrażenie, że On po prostu mnie widzi, że patrzy na mnie!"
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  20 September 2020

Plakaty pozrywane a osoba która to zrobiła jest mi nie znana . Cel chyba został osiągnięty bo nie sposób było nie zauważyć a ciekawość zrobiła swoje czyli zobaczę co to

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  20 September 2020
najlepszy
najlepszy: jacek1982r: płęta XDDDDDDD
Tak wiem ( byk ). Było to zamierzone
KrolEdypKochaStara
KrolEdypKochaStara
  24 September 2020
wziac
wziac: Dlaczego murzynek jest w kagańcu?
xDDD... wyjdz za mnie...
jacek1982r
jacek1982r: U mnie na mieście dnia wczorajszego czyli 6 września roku 2020 zauważyłem nna słupach tablicach drzewach takie coś
Osobiscie podzielilem sobie wszelakich "insider'ow" na 3 kategorie : 1. Niegrozni, po prostu smieszni (np ludzie ktorzy uwazaja, ze ladowanie na ksiezycu, zostalo nagrane w hollywood. 2. Grozni, ale glownie tylko dla siebie (np tzw antyszczepionkowcy 3. Grozni dla siebie i otoczeniaI przyklad wlasnie tej grupy osob, mamy w tymze poscie. Ktos naprawde polecial na ostro i w mojej opinii, powienien za to zostac ukarany, 100h prac spolecznych w fabryce produkujacej maseczki, byloby ok. W ogole fajnie ze wrzuciles te fotke i wreszcie jakis ciekawszy temat na forum, niz dupy i co kto ma na obiad.
Owad
Owad: Zgadam się z tym ostatnim napisem to "Oszustwo" i maska zatruwa płuca i tym się też muszę zgodzić bo po 8 godzinach noszenia Maseczki w pracy i po powrocie z niej do domu nie raz mnie tak mocno kuję w piersiach i boli przy wieszam nabraniu powietrza.
No pewka ze to od maseczki, dlatego w zawodach, w ktorych pracuje sie w maseczce nawet jak nie ma epidemii (tak, sa takie), przechodzi sie specjalnie szkolenie, pozwalajce wstrzymac oddech na 10 godzin, albo trzeba miec skrzela. Zrob rentgen pluc, albo przestan konfabulowac.
najlepszy
najlepszy: PRZECIEŻ TE MASKI TO DOKLADNA WERYFIKACJA SPOLECZENSTWA. WIDZISZ KTO JEST POSLUSZNY I OBSRANY, A KTO ZYJE SWOIM ZYCIEM I SRA W SZAMBO MEDIÓW JAK DLA MNIE SWIETNY POMYSŁ, OD RAZU WIADOMO CZYJE IQ JEST UJEMNĄ DELTĄ Najzabawniejsze jest to, że wystarczy jeden mały "płomyk", a ludzie sami to zamienią w piekło swoją paniką i debilizmemjacek1982r: płęta XDDDDDDD
Podobno ci, ktorzy sie nie boja w nagrode pierwsi beda mogli wejsc do strefy 51 i cyknac sobie foto z kosmitami.
Najlepszy film Ridley'a Scotta :https://youtu.be/FlpstXNjImY Dla tych, co sie boja igiel : https://youtu.be/siTwHbYylNc
najlepszy
Posty: 18 (po ~73 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 9
najlepszy
  24 September 2020
KrolEdypKochaStara
KrolEdypKochaStara: foto z kosmitami.

hehe bez przesady, oni nie istnieja
w biblii nic nie pisali o kosmitach
"Siedział w jednoosobowej, monitorowanej celi. Patrzył czasem w kamerę i miałem, miałem wrażenie, że On po prostu mnie widzi, że patrzy na mnie!"
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  25 September 2020

Już wyszłam,co dalej? 🤔

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.