Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  13 December 2020 (pierwszy post)

Cześć Fotkowicze !!
Kiedyś mnie zastanawiało czy osoby tutaj przebywające bardziej patrzą na zdjęcia , jak kto wygląda czy bardziej na to kto jaki może być . Co tak wgl. Wami kieruje wchodząc na dany profil ? . Pozdrawiam ;)

Damian242
Damian242
  13 December 2020

Chyba raczej oczywiste jest, że ocenia się tu ludzi po zdjęciu. Bo przecież nie mogę kogoś ocenić po zachowaniu, mowie, kulturze, sposobie bycia, po jego cechach i charakterze włącznie, skoro tego nie można wywnioskować ze zdjęcia.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  13 December 2020

Patrząc chwile przez pryzmat tego jak wyglądamy czasami możemy się nadziać i to bardzo. Co z tego że wizualnie miss jak pisze jósz albo coś w ten deseń. Ogólnie sama mam problemy z pisownią aczkolwiek staram się. Niestety mnie odrzuca bardzo szybko jak nie wiem co autor ma na myśli a szkoda mi czasu na zastanawianie się :/ i może wyglądać cacy a i tak tracę ochotę.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020
Damian242
Damian242: Chyba raczej oczywiste jest, że ocenia się tu ludzi po zdjęciu. Bo przecież nie mogę kogoś ocenić po zachowaniu, mowie, kulturze, sposobie bycia, po jego cechach i charakterze włącznie, skoro tego nie można wywnioskować ze zdjęcia.

Hejka. W sumie masz rację :) Jakoś wczoraj nie byłem zbytnio kumaty pisząc to :D , raczej tego nie zrozumiałem .
Mafia
Mafia
  14 December 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Damian242
Damian242: Chyba raczej oczywiste jest


Mylisz się..
- Jest na fotce dział "Kamerki" - można zweryfikować głos, ruchy, poziom IQ.
- Na profilu można wstawiać filmiki - jw.

anfet4minka
anfet4minka: a szkoda mi czasu

Czyli tzw. pierwsze wrażenie, bardzo powszechne u kobiet : )
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Fotkowicze !! Kiedyś mnie zastanawiało czy osoby tutaj przebywające bardziej patrzą na zdjęcia , jak kto wygląda czy bardziej na to kto jaki może być . Co tak wgl. Wami kieruje wchodząc na dany profil ? . Pozdrawiam ;)


Ilość zdjęć, jakość zdjęcia, co na nim przedstawia dana osoba, nazwa loginu, opis główny i opisy dodatkowe.
Kasia077
Kasia077
  14 December 2020

Co tak wgl. Wami kieruje wchodząc na dany profil ? . Pozdrawiam ;)

Szok i niedowierzanie do czego zdolni są zdesperowani ludzie ;)

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  14 December 2020

Mnie oceniają po zdjęciu i same jedynki dają no a nie kiedy od razu czarna lista aaaa to boli strasznie że ocenia osobę po tym jak wygląda. Chciałbym pogadać i tyle ale przeważnie odpowiedzi brak a na profilu u tam osoby że od niej x a Średnia: 6.93.

Damian242
Damian242
  14 December 2020
Mafia
Mafia: - Jest na fotce dział "Kamerki


Ewidentnie mylisz pojęcia, gdyż Autor wątku pisał o zdjęciach profilowych, a nie o video-rozmowach.

Mafia
Mafia: można zweryfikować głos, ruchy, poziom IQ.


Realizm odtwarzanego filmu wykracza poza tę funkcję:)

Mafia
Mafia: - Na profilu można wstawiać filmiki


Zapomniałeś dodać- krótkometrażowe> obcinane do długości nie większej niż 30 sekund. Po prostu bomba:)
Mafia
Mafia
  14 December 2020
Damian242
Damian242: Autor wątku pisał o zdjęciach profilowych

Przeczytaj ostatnie zdanie autora przed znakiem zapytania to zrozumiesz, że nie mylę :)

Damian242
Damian242: Realizm odtwarzanego filmu wykracza poza tę funkcję:)

Dziwne po za mój Realizm nie wykracza :)

Damian242
Damian242: krótkometrażowe

Nie zapomniałem bo to jest nieistotne :) Nawet 5 sekund nagrania oddaje 99% więcej niż zdjęcia 2D :)
jacek1982r
jacek1982r: Mnie oceniają po zdjęciu

Po to jest ten portal, żeby oceniać po zdjęciu. Sama nazwa FOTKA zobowiązuje.
Każdy ma prawo oceniać według uznania i blokować według uznania, to TY powinieneś nie zwracać na to uwagi tak emocjonalnie bo na tym ... fotka się nie kończy :)
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  14 December 2020

Największy ból kobiet jest taki , że z samych zdjęć nie tak łatwo jest określić status społeczny danej jednostki , który to jest najbardziej istotny dla ich selekcji spośród pozostałych osobników celem uzyskania ewentualnego sponsoringu . Także , same zdjęcia to tylko mała wisienka z całego tortu .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tak wgl. Wami kieruje wchodząc na dany profil ? . Pozdrawiam ;) Szok i niedowierzanie do czego zdolni są zdesperowani ludzie ;)

Ale o co chodzi ?:D
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020

Tak to jest portal "Fotka" i niby ocenia się zdjęcia i na ich podstawie się selekcjonuje osobniki :D . Tak ?... A pomyslał ktoś kiedyś że nie każdy został obdarzony urodą, a za to czymś innym bardziej cenniejszym niż piękne zdjęcia itd... Jak taka osoba się czuje w takim społeczeństwie. Kiedyś to była prawdziwa Fotka, portal do poznawania , rozmawiania ze sobą , wymieniania się poglądami a teraz niestety coraz to więcej jest osób które "czegoś szukają " Nie dbają o to jaki kto może być krzywdząc przy tym innych ... Ble ble ble , coś poszło mi z myślami nie tak :D . Luzik

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.