Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  13 December 2020 (pierwszy post)
Hejka Fotkowicze . Czy tylko ja mam takiego pecha na profile z którymi chcę zamienić zdanie ?. To jest smutne że większość osób nie potrafi normalnie nawiązać dialogu rozmowy .. tylko aha , no , ok .... itd . Cóż to jest ?. Pozdrawiam
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż to jest ?

Pewnie olewka :)
HardStyled83ddd0a
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  13 December 2020

Nie rozumiem . To nie było by prościej napisać . "Sorry, ale nie mamy o czym gadać " niż ciągnąć bezsens :D

Avatar użytkownika Maciejht24Maciejht24
Posty: 1 (po ~172 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
Maciejht24
  13 December 2020

Trzeba się przyzwyczajać klimaty fotki 10% normalnych wykształconych ludzi. trzeba wyczuć z kim się pisze. przesortować. I mieć szczęście Trafić na fajna osobę.

Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  13 December 2020
Maciejht24
Maciejht24: Trzeba się przyzwyczajać klimaty fotki 10% normalnych wykształconych ludzi. trzeba wyczuć z kim się pisze. przesortować. I mieć szczęście Trafić na fajna osobę.

Zgadzam się z Tobą . Może mieć olewkę na to i nie starać się o czyjeś względy jak dana osoba nie ma nic więcej do powiedzenia
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020

Wrrr;/ Ale są drażniące takie osoby piszące skrótami czy też odpisując na wiadomość "aha" . Czasem mam wrażenie że to specyficzne osobniki ,hmmm. by nie urazić :D takie "żłówie" :DDDD

Mafia
Mafia
  14 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka Fotkowicze . Czy tylko ja mam takiego pecha na profile z którymi chcę zamienić zdanie ?. To jest smutne że większość osób nie potrafi normalnie nawiązać dialogu rozmowy .. tylko aha , no , ok .... itd . Cóż to jest ?. Pozdrawiam

Są 3 Typy takich użytkowników:
1. "olewacz" - tak jak pisał Owad .
2. "bezobjawowa inteligencja" - Po prostu nie potrafią/nie wiedzą co odpisać.
3. "Objawowi" - Musisz się wysilić, żeby nie zostać "zironiowanym - aha etc". W skrócie zaskoczyć/zaintrygować.
Kasia077
Kasia077
  14 December 2020

"aha , no , ok .... itd . Cóż to jest ?" zwyczajnie nie chce się rozmawiać, niema w tym większej filozofii :P

Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: "aha , no , ok .... itd . Cóż to jest ?" zwyczajnie nie chce się rozmawiać, niema w tym większej filozofii :P

Ok. Rozumiem , ale jaki jest sens w odpisywaniu takich słów ?:D
Nie lepiej napisać "sorry" ale nie mamy o czym rozmawiać .To trochę irytuje , bynajmniej mnie :D
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020
Mafia
Mafia: Nieeosiagalny: Hejka Fotkowicze . Czy tylko ja mam takiego pecha na profile z którymi chcę zamienić zdanie ?. To jest smutne że większość osób nie potrafi normalnie nawiązać dialogu rozmowy .. tylko aha , no , ok .... itd . Cóż to jest ?. Pozdrawiam Są 3 Typy takich użytkowników: 1. "olewacz" - tak jak pisał Owad . 2. "bezobjawowa inteligencja" - Po prostu nie potrafią/nie wiedzą co odpisać. 3. "Objawowi" - Musisz się wysilić, żeby nie zostać "zironiowanym - aha etc". W skrócie zaskoczyć/zaintrygować.

Może kiedy mi się uda nie zwracać na to uwagi , ale póki co to irytujące jest... Ale róże są osobniki hehe ;) Ale spoko to ująłeś . Pozdro :D
Mafia
Mafia
  14 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: ale póki co to irytujące jest

Tu się zgodzę w 69% :)
Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  14 December 2020
Mafia
Mafia: Nieeosiagalny: ale póki co to irytujące jest Tu się zgodzę w 69% :)

A gdzie reszta ?:P 31 % ;)
Mafia
Mafia
  14 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Mafia: Nieeosiagalny: ale póki co to irytujące jest Tu się zgodzę w 69% :) A gdzie reszta ?:P 31 % ;)

To już prawo użytkownika, co do wolności słowa w odpowiednich granicach przyzwoitości :)
Kasia077
Kasia077
  15 December 2020

Nieeosiagalny nie ma żadnego sensu. Zdawkowe odpowiedzi świadczą o braku chęci kontynuowania rozmowy. W większości przypadków takim osobom szkoda czasu nawet na rzucenie prostego " odczep się". To jest zwykła ignorancja i brak szacunku do drugiego człowieka. Nie napraszaj się i nie uszczęśliwiaj nikogo na siłę.

Pozdrawiam Cię i życzę wielu ciekawych rozmów wyłącznie z przyjaźnie nastawionymi osobami :)

Nieeosiagalny
Nieeosiagalny
  15 December 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieeosiagalny nie ma żadnego sensu. Zdawkowe odpowiedzi świadczą o braku chęci kontynuowania rozmowy. W większości przypadków takim osobom szkoda czasu nawet na rzucenie prostego " odczep się". To jest zwykła ignorancja i brak szacunku do drugiego człowieka. Nie napraszaj się i nie uszczęśliwiaj nikogo na siłę. Pozdrawiam Cię i życzę wielu ciekawych rozmów wyłącznie z przyjaźnie nastawionymi osobami :)

A może masz rację ;) . Dzięki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.