andi1960
andi1960
  11 December 2021 (pierwszy post)

WITAM TE KOBIETY TO WIEKSZOSC Z ROKSY PISALEM DO MODERATORA SIECIO ZABLOKOWANIE OSZUSTKI DO DZIS CISZA PORTAL JEST NIEPOWAZNY

karson25
Posty: 2 (po ~53 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
karson25
  14 December 2021

czli nie warto tutaj szukac kobiety

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 December 2021
karson25
karson25: czli nie warto tutaj szukac kobiety
Warto próbować tyle ci powiem.
HardStyled83ddd0a
karson25
Posty: 2 (po ~53 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
karson25
  5 January 2022

nadal niemam zaufanie do portalu bo szukam od paru miesiecy i nadal nic

Bartaz1
Posty: 2 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
Bartaz1
  5 January 2022

Witam wszystkich tu obecnych pewna osoba z imienia Madzia w ieku zaznaczonym 21 sama nie wie co pisze stwierdzenie ( w postaci żutu ekranu ) jeżeli czyta to ktoś z administracji proszę o odp. zwrotną w zgłoszeniach w tej sprawie.

Bartaz1
Posty: 2 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 14
Bartaz1
  5 January 2022
O to dowody
Gostek1
Gostek1
  6 January 2022

...Tu są nie tylko oszustki z Roksy,ale i same księżniczki które same nie wiedzą czego chcą,po prostu są bo są,olewają wiadomości,nie reagują na zaproszenia do znajomych nie reagują na komentarze ani prezenty,a cała ich zabawa to stawianie znaku "X",tu szukać kobiety to jak igły w stogu siana...oczywiście jest trochę wyjątków,bo nie wszystkie można wrzucić do jednego wora,ale przeważają te tylko szczujące bardziej wyzwolonymi fotkami śmiejące się z Waszych komentarzy,a do tego mające nas tylko za napalonych zboków...a najbardziej dziwi mnie panowie to Wasze skamlenie o priv,o serduszko itd.Panowie więcej godności i szacunku dla samych siebie...Zachowujecie się jakby świat się kończył na tym portalu,a przecież można przenieść się na inne typu shtyle.fm,albo na Twoo...chociaż mówiąc szczerze wszędzie jest podobnie.pozdrawiam i życzę powodzenia."Obserwator

'

'

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 January 2022
Bartaz1
Bartaz1: Witam wszystkich tu obecnych pewna osoba z imienia Madzia w ieku zaznaczonym 21 sama nie wie co pisze stwierdzenie ( w postaci żutu ekranu ) jeżeli czyta to ktoś z administracji proszę o odp. zwrotną w zgłoszeniach w tej sprawie.
Cześć.To jest tylko kilka informacji "O mnie" co lubi itp. Co w tym dziwnego widzisz.
HardStyled83ddd0a
FickenYow1
FickenYow1
  12 January 2022

Tak działa Focia

FickenYow1
FickenYow1
  12 January 2022

Typowe kolesiostwo i rozpierducha - Miodzie są w zmowie - zniszczyć??? Tak - wywalić ?? tak ...i nie ma ciebie

FickenYow1
FickenYow1
  12 January 2022

Tak działa Focia !!! Gratulacje
Tylko do tego was potrzebują < nic nie płacąc ..........żenujące Ja przynajmniej za Moderowanie mam 5270 zł co miesiąc ....a inni za freeeee

FickenYow1
FickenYow1
  12 January 2022

Twierdzenie - Tak zaraz się pozbędziesz konta - ?? Miodzia obraziłem hahahahahaha

FickenYow1
FickenYow1
  12 January 2022

Wszystkim radze !!!! Nie odzywajcie się i nic nie piszcie dla Moderatorów ................ Zablokują i koniec
Tak działają .... po co ktokolwiek pisze źle ?? po co pisać nie jest to im na rękę < Szczerość boli !!!!!!
Pozdrawiam wszystkich

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 January 2022

Obecnie tutaj jak i na wszelkich portalach społecznościowych są tylko takie panie , co szukają sponsora albo utrzymanka tudzież szeroko zakrojonej atencji żeby się dowartościować . Pytanie tylko po co wiązać się na stałe z kimś dla kogo jest się tylko portfelem , bo to nieopłacalny interes , a z pewnością nie dla nas mężczyzn .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Mazeppa
Mazeppa
  23 January 2022

Cześć, kiedyś miałam tutaj konto, mogę powiedzieć, że wracam po latach. Być może wiele się zmieniło, lecz z tego co pamiętam, fotka nie była portalem typowo randkowym,można tutaj było poznać osoby, które szukały tylko koleżeństwa, czy pary na wesele, więc nie bardzo rozumiem frustrację osób, które widzą osoby z opisem "nie szukam"...czy fotka to już portal tylko randkowy? Po prostu omijajcie takie profile, ta osoba jest po prostu szczera i nie chce marnować waszego czasu. Rozumiem frustrację postawa wielu kobiet tutaj, ale - jak ktoś słusznie zauważył, mężczyźni potrafią zasypać kobietę wiadomościami, nawet jeśli jest mocno przeciętna, więc jeśli nie jest wyjątkowo uprzejma, na większość nie odpowie. Inna sprawa, założyłam konto by móc napisać do kogoś, kogo nie widziałam od ho ho, chyba z 10 lat, bo kontakt nam się urwał, przy okazji napisałam do kilku panów, którzy mnie przypadli do gustu i... Wolę skupić się na 2 czy 3 rozmowach z ludźmi, z którymi fajnie mi się rozmawia, niż pisać do 50 osob na raz, gdy wiadomo, że nie będę w stanie nawet czasowo spotkać się ze wszystkimi, nawet jakbym chciała. Odpisuje więc, że fajnie, że ktoś do mnie napisał, ale już z kimś mam kontakt i.... Mężczyźni często reagują agresja, mam konto od paru godzin a już mnie kilka razy zwyzywano, tylko dlatego, że powiedziałam, iż pisze już z jedną konkretna osoba. Takie zachowania naprawdę zniechecaja kobiety do kontaktu! Inna sprawa, panowie, piszcie tylko do kobiet, które się wam naprawdę podobają, nie do każdej która choć trochę spełnia warunki brzegowe. Wtedy kobiety będą mieć mniejsza atencje i może będą same pisac.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.