Womaninmoon777
Womaninmoon777
  12 February 2022 (pierwszy post)

Jako według was kobietki jest największy stereotyp budzący kontrowersje? Moim największym jest to, że kobiety mają zostawać w związku z jednym mężczyzna nawet jeśli się nad nią znęca psychicznie I fizycznie. Drugim to, że kobiety nie mogą odnosić sukcesów i mają pozostać w cieniu mężczyzn. Trzeci to, że kobieta musi mieć tylko jednego partnera, bo mężczyźni mogą mieć wiele partnerek a kobieta posiadająca wielu partnerów nazywana jest dzi^^. Czwarty seksualnosc kobiet jest zła I w ogóle sesks jest wynalazkiem szatana. Patriarchat rządzi i niszczy kobiecość od wieków moim zdaniem kobieta i mężczyzna powinni sobie być równi. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam miłego wieczorku :*

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem kobieta i mężczyzna powinni sobie być równi.

Jestem tego samego zdania ;)
HardStyled83ddd0a
Gundis
Gundis
  13 February 2022

Typowe słodkie pierdzenie głupiej lewaczki, coraz częściej baba z Białegostoku to nierozgarnięta, zakompleksiona wywłoka.
Nigdy nie będziemy równi. Nawet patrząc po fizjonomii. Baby mają nawet mniejszy objętościowo mózg. Po tym temacie nawet to widać.

Womaninmoon777
Womaninmoon777
  13 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Typowe słodkie pierdzenie głupiej lewaczki, coraz częściej baba z Białegostoku to nierozgarnięta, zakompleksiona wywłoka. Nigdy nie będziemy równi. Nawet patrząc po fizjonomii. Baby mają nawet mniejszy objętościowo mózg. Po tym temacie nawet to widać.
Szkoda mi nawet pisać ripostę po tak już nisko nie upadłam na głowę hahaha
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  14 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem kobieta i mężczyzna powinni sobie być równi

To zdanie jest jak dla mnie najbardziej trafione w sedno i odzwierciedla je art. 33 konstytucji , ale równouprawnienie nie obliguje też do życia w rozwiązłości i nie wyklucza stałego związku ze wzajemnym poszanowaniem i dobrej współpracy obu stron jako dwie równe sobie jego części , tylko z tego co piszesz to wynika tak jakby to mężczyźni nie chcieli tego równouprawnienia , a mi się wydaje jednak , iż to kobietom jest ono nie na rękę :) .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Womaninmoon777
Womaninmoon777
  15 February 2022
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Womaninmoon777: moim zdaniem kobieta i mężczyzna powinni sobie być równi To zdanie jest jak dla mnie najbardziej trafione w sedno i odzwierciedla je art. 33 konstytucji , ale równouprawnienie nie obliguje też do życia w rozwiązłości i nie wyklucza stałego związku ze wzajemnym poszanowaniem i dobrej współpracy obu stron jako dwie równe sobie jego części , tylko z tego co piszesz to wynika tak jakby to mężczyźni nie chcieli tego równouprawnienia , a mi się wydaje jednak , iż to kobietom jest ono nie na rękę :) .
Dla mnie na rękę, ponieważ brak równouprawnienia sprawia iż mężczyźni znęcają się nad kobietami, bo dają sobie prawo do władzy nad nimi i traktują jak swoją własność a to jest niepotrzebne i krzywdzące
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  15 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie na rękę, ponieważ brak równouprawnienia sprawia iż mężczyźni znęcają się nad kobietami, bo dają sobie prawo do władzy nad nimi i traktują jak swoją własność a to jest niepotrzebne i krzywdzące


Przecież mamy równouprawnienie , które w naszym kraju funkcjonuje w miarę na poziomie , ale nigdy nie gwarantuje ono nikomu , że jego prawa i wolności jakie z jego tytułu przysługują nie będą podlegały próbie naruszenia przez inne osoby , niemniej jednak daje możliwość do roszczeń w razie ich naruszenia , poprzez które zawsze możesz zerwać toksyczne relacje i szukać tych , które są zgodne z twoimi oczekiwaniami i zasadami wynikającymi z równouprawnienia .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Womaninmoon777
Womaninmoon777
  15 February 2022
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Womaninmoon777: Dla mnie na rękę, ponieważ brak równouprawnienia sprawia iż mężczyźni znęcają się nad kobietami, bo dają sobie prawo do władzy nad nimi i traktują jak swoją własność a to jest niepotrzebne i krzywdzącePrzecież mamy równouprawnienie , które w naszym kraju funkcjonuje w miarę na poziomie , ale nigdy nie gwarantuje ono nikomu , że jego prawa i wolności jakie z jego tytułu przysługują nie będą podlegały próbie naruszenia przez inne osoby , niemniej jednak daje możliwość do roszczeń w razie ich naruszenia , poprzez które zawsze możesz zerwać toksyczne relacje i szukać tych , które są zgodne z twoimi oczekiwaniami i zasadami wynikającymi z równouprawnienia .
nie we wszystkim mamy równouprawnienie, ponieważ stosunkowo do mężczyzn kobiety zarabiają mniej i samej się utrzymać jest ciężko. Każda kobieta może być niezależna i wolna, ale mimo to one zostaja w tych związkach i dają się źle traktować.
MagneziWitaminy
MagneziWitaminy
  15 February 2022

Skoro kobiety zarabiają mniej to dlaczego firmy nie zatrudnią samych kobiet dla oszczędności?

Gundis
Gundis
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda mi nawet pisać ripostę po tak już nisko nie upadłam na głowę hahaha
Nie pisz ripost, masz rację. Masz taki gładki mózg jeszcze go jakąś fałdą skalasz... Weź zrób sobie paznokcie, jokera z siebie zrób i nie igraj ze swoimi stykami, bo się po palą.
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro kobiety zarabiają mniej to dlaczego firmy nie zatrudnią samych kobiet dla oszczędności?
Są mniej wydajne, zaradne i pomysłowe. Ale o tym cicho, przecież tu tylko o roszczenia chodzi.
Womaninmoon777
Womaninmoon777
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Womaninmoon777: Szkoda mi nawet pisać ripostę po tak już nisko nie upadłam na głowę hahaha Nie pisz ripost, masz rację. Masz taki gładki mózg jeszcze go jakąś fałdą skalasz... Weź zrób sobie paznokcie, jokera z siebie zrób i nie igraj ze swoimi stykami, bo się po palą. MagneziWitaminy: Skoro kobiety zarabiają mniej to dlaczego firmy nie zatrudnią samych kobiet dla oszczędności? Są mniej wydajne, zaradne i pomysłowe. Ale o tym cicho, przecież tu tylko o roszczenia chodzi.
ja widzę że ty mądrością nie grzeszysz.
Womaninmoon777
Womaninmoon777
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Womaninmoon777: Szkoda mi nawet pisać ripostę po tak już nisko nie upadłam na głowę hahaha Nie pisz ripost, masz rację. Masz taki gładki mózg jeszcze go jakąś fałdą skalasz... Weź zrób sobie paznokcie, jokera z siebie zrób i nie igraj ze swoimi stykami, bo się po palą. MagneziWitaminy: Skoro kobiety zarabiają mniej to dlaczego firmy nie zatrudnią samych kobiet dla oszczędności? Są mniej wydajne, zaradne i pomysłowe. Ale o tym cicho, przecież tu tylko o roszczenia chodzi.
Z twojej wypowiedzi wynika i tego hejtu, który tu wpi.:cenzura:.asz, że masz mózg jednokomórkowej ameby I nawet ameby szkoda mi obrażać. Ja niby jokera z siebie robię o proszę odezwał się batman hahaha. Szowinistą jesteś i tyle a temacie i lepiej już nic nie pisz, bo tylko wstyd dla rasy męskiej przynosisz
Gundis
Gundis
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Szowinistą jesteś i tyle a temacie i lepiej już nic nie pisz, bo tylko wstyd dla rasy męskiej przynosisz
To gdzie te równouprawnienie idiotko, skoro mam stąd iść? Wolność i równouprawnienie tylko jak mi się coś podoba? Jestem szowinistą bo strasznie nie lubię ścierek twego pokroju, tyle.
Womaninmoon777
Womaninmoon777
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Womaninmoon777: Szowinistą jesteś i tyle a temacie i lepiej już nic nie pisz, bo tylko wstyd dla rasy męskiej przynosisz To gdzie te równouprawnienie idiotko, skoro mam stąd iść? Wolność i równouprawnienie tylko jak mi się coś podoba? Jestem szowinistą bo strasznie nie lubię ścierek twego pokroju, tyle.
ja decyduje z kim rozmawiam a ty pisz co chcesz nikomu nie umniejszając i nie wyzywając publicznie bo pokazałaś zero klasy
Gundis
Gundis
  16 February 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: ja decyduje z kim rozmawiam a ty pisz co chcesz nikomu nie umniejszając i nie wyzywając publicznie bo pokazałaś zero klasy
To nie forum zamknięte dla lewaków... i kto tu jest głupi? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, tu nie ZSRR, że medale i szacunek bywają za darmo. Ktoś kto chce walić się jak mury w Czeczenii nie jest godzien, by na niego splunąć. Klasę pokazywać każdej łachudrze....dobre sobie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.