ZwyczajnieNie
ZwyczajnieNie
  20 February 2011 (pierwszy post)
Jak w temacie,odwiecznie zadawane pytanie...

Podaj artystę,nazwę utworu :mrgreen:

Juno Reactor – Rotorblade

:piwo:
tibauld
tibauld
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: . Czy ja wiem czy błędnym :D

Znów zaczynasz :P
Ale ja wiem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie mów, że czarny jesteś .

Na szczęście nie :ziober2:
Ankaa
Ankaa
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znów zaczynasz :P Ale ja wiem :D

Nic nie zaczynam :D
No spoko :rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na szczęście nie

Czemu? :D Fajni są :rotfl:.
NoChange
NoChange
  21 February 2011
Celine Dion - I'm Alive
tibauld
tibauld
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nie zaczynam :D No spoko .

Tak, tak :)
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu? :D Fajni są .

Jestem Polakiem :ninja: Chyba z flow :rotfl:

Wu-Tang Clan - Triumph
Ankaa
Ankaa
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, tak :)

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem Polakiem Chyba z flow

Udowodnij :D No np :rotfl:.
tibauld
tibauld
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Dobrze wiesz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Udowodnij :D

"Litwo Ojczyzno moja Ty jesteś jak zdrowie...":ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: No np .

:fakju:
NoChange
NoChange
  21 February 2011
Piotr Szczepanik Goniąc Kormorany
Ankaa
Ankaa
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze wiesz :)

Ja chyba ostatnio nic nie wiem :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: "Litwo Ojczyzno moja Ty jesteś jak zdrowie..."

Słabo :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte:

:* :D

Pono-Bez Odwrotu
tibauld
tibauld
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chyba ostatnio nic nie wiem .

A to czemu? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Słabo .

Jeszcze coś recytować? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: :* :D

:-P

Wu-Tang Clan - Reunited
NoChange
NoChange
  21 February 2011
Sade - I Couldn't Love You More
Ankaa
Ankaa
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to czemu? :)

No właśnie nie wiem, jakiś taki mętlik mam :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze coś recytować?

Ty wiesz co :rotfl:.

Pono feat. Koras, Jedker, Jazwa, Fu, Felipe, Ward, Kosi - Balagan na strychu
tibauld
tibauld
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie nie wiem, jakiś taki mętlik mam .

Skończą się ferie, zaczniesz normalnie funkcjonować, to się skończy mętlik :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty wiesz co .

Jak udowodnić polskość?
Wypić wódkę? :ninja:
Ankaa
Ankaa
  21 February 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończą się ferie, zaczniesz normalnie funkcjonować, to się skończy mętlik :)

No ja ciągle na to liczę :ninja:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak udowodnić polskość? Wypić wódkę?

O recytowanie mi chodziło :ziober2:.
PsychoKiller
Posty: 3079 (po ~93 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
PsychoKiller
  21 February 2011
Kindzadza "Can U Feel It ?"

http://www.youtube.com/watch?v=sox-8VGJR5g

Przepiekny darkpsy :zakochany:
Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.
NoChange
NoChange
  21 February 2011
OSTR Początek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.