lista tematów
Czego słuchasz w tym momencie ;> strona 18 z 151
Dodano na
Kultura
6 march 2011
przez
Ankaa
, 2257 postów (
szczegóły
),
ostatni post
18 March 2011
Previous
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Next
Ankaa
6 March 2011 (pierwszy post)
Jako, iż nie było nikogo chętnego oto ja zakładam temat
.
Tak więc jak wszystkim wiadomo :
Wykonawca + tytuł utworu
.
Fenomen - Bezsenność.
Pozdrawiam :) ;*
tibauld
7 March 2011
Konto usunięte
: To zależy co, gdzie, z kim i jak .
Nie, ja zawsze jestem
Konto usunięte
: Ciekawe :D
Widziałem siebie w okularach
Konto usunięte
:
Poe - Poe
ZwyczajnieNie
7 March 2011
Angerfist – Art Of Fighters
Ankaa
7 March 2011
Konto usunięte
: Nie, ja zawsze jestem
Nie żartuj
Konto usunięte
: Widziałem siebie w okularach
Dobrze, już dobrze
Konto usunięte
:
No co ?
.
Must be the music - Różowa Taczka"razem będziemy wywalać gnój"
NoChange
7 March 2011
Coolio - Gangsta's Paradise
tibauld
7 March 2011
Konto usunięte
: Nie żartuj
Ale to nie jest żart
Konto usunięte
: Dobrze, już dobrze
No dobrze, wiem jak jest :P
Konto usunięte
: No co ? .
Co to za teksty w mą stronę?
Ankaa
7 March 2011
Konto usunięte
: Ale to nie jest żart
W ogóle ?
.
Konto usunięte
: No dobrze, wiem jak jest :P
Tak oczywiście Krzysztof, masz rację
:D
Konto usunięte
: Co to za teksty w mą stronę?
Tak tylko zapobiegawczo
tibauld
7 March 2011
Konto usunięte
: W ogóle ? .
Ani przez chwilę takim nie był
Konto usunięte
: Tak oczywiście Krzysztof, masz rację :D
Ja ten fakt mogę stwierdzić
Konto usunięte
: Tak tylko zapobiegawczo
.
Poe - Wiele dróg
NoChange
7 March 2011
KULT - Baranek
Ankaa
7 March 2011
Konto usunięte
: Ani przez chwilę takim nie był
No niech będzie
.
Konto usunięte
: Ja ten fakt mogę stwierdzić
Tak, tak :D
Konto usunięte
: .
:D
Efekt Wujka Karola - Ogranij się
tibauld
7 March 2011
Konto usunięte
: No niech będzie .
No bo tak jest, ja zawsze jestem pokojowy, a że ludzie są jacy są...
Konto usunięte
: Tak, tak :D
Nie denerwuj :D
Konto usunięte
: :D
.
NoChange
7 March 2011
Johnny Cash - Bridge over Troubled Water
ZwyczajnieNie
7 March 2011
Angerfist – The World Will Shiver
Ankaa
7 March 2011
Konto usunięte
: No bo tak jest, ja zawsze jestem pokojowy, a że ludzie są jacy są...
Teraz na ludzi zgania, no
.
Konto usunięte
: Nie denerwuj :D
No co Ty :D
Konto usunięte
: .
;P
eRWuKa - Tak miało być
tibauld
7 March 2011
Konto usunięte
: Teraz na ludzi zgania, no .
Jakby nie było to tak jest :P
Konto usunięte
: No co Ty :D
No właśnie tak :P
Konto usunięte
: ;P
Pośmieliśmy się, przypomniałaś mi filmowego klasyka - starczy
Plus vite que jamais - Lara
PsychoKiller
Posty:
3079
(po ~93 znaków)
Reputacja:
-1
|
Bluzgometr
TM
:
22
PsychoKiller
7 March 2011
Kraanium "Human Flesh Devourment"
Bedziemy chronic tylko to co kochamy,
Bedziemy kochac tylko to co rozumiemy,
Bedziemy rozumiec tylko to co poznamy.
Previous
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Next
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.