Ja kiedyś pomiatałam stażystką. Wstyd mi za to dziś. Ale przynajmniej się nie narobiłam
Kodeina
10 July 2017
wstyd? staż to powinna być szkoła życia zwłaszcza jak przychodzi ci taki rozpieszczony student co myśli że będzie się byczył i zawinie się do domu
pomiatać i gardzić a wymagać i być konsekwentnym to jednak różnica
Eldim
10 July 2017
Konto usunięte: Potraficie powiedzieć NIE
Owszem, to jedna z moich fundamentalnych cech. Zauważony brak asertywności może być boleśnie wykorzystany przez niektórych ludzi.