Dragon842
Dragon842
  15 March 2020 (pierwszy post)

Koronawirus to wirus który rozprzestrzenia się na całym świecie powodując strach i śmierć wielu ludzi, atakuje po cichu powodując spustoszenie. Wielu ludzi straciło nie tylko pracę ale także bliskich, trzeba zauważyć że są ludzie którzy narażają własne życie by ratować życie innych. Wielu powie taka ich praca ale to coś więcej niż tylko praca,to wielkie poświęcenie dla ratowania ludzkiego życia. Dziś byłem u rodziców by sprawdzić czy niczego nie brakuje, wiem że ryzykowałem ale trzeba pamiętać o rodzicach i osobach starszych ponieważ oni są bardziej narażeni. Rodzina zajmuje ważne miejsce w naszym życiu, są częścią naszego życia. Oczywiście od jutra nie ruszam się z domu ponieważ trzeba dojrzale podejść do sytuacji by nie stwarzać zagrożenia nie tylko dla siebie ale także dla innych. Zdrowie jest najważniejsze a życie mamy tylko jedno,warto nad tym się zastanowić. W takich momentach uświadamiamy sobie jak bardzo cenne jest ludzkie życie, jak wiele robią dla nas lekarze i służby mundurowe byśmy mogli żyć spokojnie. Życie nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli,są wzloty i upadki ale każde życie jest wyjątkowe i bezcenne. Trzeba wytrzymać ten ciężki czas próby dla wszystkich ludzi,miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę pozdrawiam serdecznie.

Rukals
Rukals
  15 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Życie nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli,są wzloty i upadki ale każde życie jest wyjątkowe i bezcenne.


Stalin, Hitler, Beria i wielu im podobnych Ci przyklaskuje. Tych pustych ludzi nawet nie licząc....
Zwłaszcza życie Adolfa i Josefa były wielu milionom bezcenne...
Ten kto nadał tego wirusa też jest wyjątkowy...
Dragon842
Dragon842
  16 March 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: Życie nie zawsze układa się tak jak byśmy chcieli,są wzloty i upadki ale każde życie jest wyjątkowe i bezcenne. Stalin, Hitler, Beria i wielu im podobnych Ci przyklaskuje. Tych pustych ludzi nawet nie licząc.... Zwłaszcza życie Adolfa i Josefa były wielu milionom bezcenne... Ten kto nadał tego wirusa też jest wyjątkowy...

Nie myślałem o potworach naszej ery tylko o normalnych ludziach.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  16 March 2020

W domu siedzę od środy , i tak i tak miałam mieć wolne wiec różnicy nie czuje . Jestem mega dumna z władz państwa za bardzo szybka reakcje szkoda ze ludzie maja to gdzieś . Pocieszeniem jest to ze jak Chiny zamknęły się liczba nowych zachorowań w ciągu dnia to poniżej 10 a niekiedy nawet 0 nowych przypadków . Dziś We Włoszech jest o 700 osób mniej niż w dniu wczorajszym ale martwi mnie stan polskich przypadków ponieważ prawdziwa ilość jest zatajana . W moim województwie jest dużo więcej osób pozytywnych niż dane publiczne.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.