RudeImagination20
RudeImagination20
  2 April 2020 (pierwszy post)

Pracujesz z domu , w jaki sposib? Podziel sie 💪

RudeImagination20
RudeImagination20
  3 April 2020

Nikt nie pracuje???

markarkos
markarkos
  3 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Pracujesz z domu , w jaki sposib? Podziel sie 💪


Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie pracuje???

Myślę, że jesli są tu tacy, to nie każdy jest skłonny do zwierzeń w jakiej branży pracuje i co robi.
RudeImagination20
RudeImagination20
  3 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: RudeImagination20: Pracujesz z domu , w jaki sposib? Podziel sie 💪 RudeImagination20: Nikt nie pracuje??? Myślę, że jesli są tu tacy, to nie każdy jest skłonny do zwierzeń w jakiej branży pracuje i co robi.


Hmm przeciez nie pytam o szczegoly tylko sam fakt😜
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 April 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pracujesz z domu ,


Konto usunięte
Konto usunięte: sam fakt😜

Tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm przeciez nie pytam o szczegoly


Konto usunięte
Konto usunięte: w jaki sposib? Podziel sie 💪


A mimo wszystko chcesz wiedzieć coś więcej jak sam fakt.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 April 2020

Nie pracuje w domu.

RudeImagination20
RudeImagination20
  3 April 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: RudeImagination20: Pracujesz z domu , RudeImagination20: sam fakt😜 Tak RudeImagination20: Hmm przeciez nie pytam o szczegoly RudeImagination20: w jaki sposib? Podziel sie 💪A mimo wszystko chcesz wiedzieć coś więcej jak sam fakt.

Nie chcesz sie nie dziel tym. Prosze o merytoryczne komentarze:)
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  3 April 2020

Toć był dogłębnie merytoryczny,krótkie i jakże wymowne Tak.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

RudeImagination20
RudeImagination20
  4 April 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Toć był dogłębnie merytoryczny,krótkie i jakże wymowne Tak.

Miej ty racje ale totalnie nic w watku to nie zmienia..
cornelie
Posty: 11 (po ~143 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
cornelie
  5 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Pracujesz z domu , w jaki sposib? Podziel sie
Zależy o jakiej pracy mowa. Niestety mój zawód nie pozwala mi na pracę zdalną w domu, przez pięć dni w tygodniu muszę jeździć do tyrki. Plus zaistniałej sytuacji w naszym kraju jest taki, że przestałam gonić za rzeczami które jak się okazują nie są mi potrzebne do szczęścia i skupiłam się na pracy w domu oraz dookoła niego. Nigdy nie interesowałam się ogrodnictwem, teraz pogłębiam swoją wiedzę na ten temat zarówno teoretyczną jak i praktyczną. :) Tej wiosny będę miała piękny ogród! d83dde04

Maryla Rodowicz to moja ciotka

VENomePiotrek
VENomePiotrek
  5 April 2020

JA to opi.:cenzura:.m sie. I tak niema zleceŃ. Bo nikt niema kasy jak narazie i jest inflacja. Macie jakies pomysli na prace zdalna ?

RudeImagination20
RudeImagination20
  5 April 2020
cornelie
cornelie: RudeImagination20: Pracujesz z domu , w jaki sposib? Podziel sieZależy o jakiej pracy mowa. Niestety mój zawód nie pozwala mi na pracę zdalną w domu, przez pięć dni w tygodniu muszę jeździć do tyrki. Plus zaistniałej sytuacji w naszym kraju jest taki, że przestałam gonić za rzeczami które jak się okazują nie są mi potrzebne do szczęścia i skupiłam się na pracy w domu oraz dookoła niego. Nigdy nie interesowałam się ogrodnictwem, teraz pogłębiam swoją wiedzę na ten temat zarówno teoretyczną jak i praktyczną. :) Tej wiosny będę miała piękny ogród!

Superr 💪❤ grunt to nauczyc sie znajdywac plusy w trudnych sytuacjach i umiec je wykorzystac na swoja korzysc 💗 brawo a prace zawsze mozesz zmienic xd
RudeImagination20
RudeImagination20
  5 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: JA to opi..m sie. I tak niema zleceŃ. Bo nikt niema kasy jak narazie i jest inflacja. Macie jakies pomysli na prace zdalna ?

W tej chwili sprawdza sie praca online w networku 😜 Grunt to wybrac dobra firme do współpracy💪 z pytaniami na priv zapraszam😜
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.