BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  7 April 2020 (pierwszy post)

Witam. Czy ten portal jest w stanie zorganizować zbiórkę dla najbardziej potrzebujących. Jak wiecie Polski rząd bez skrupułów zagłodzi ludzi już to robi przecież. Nie liczcie że będzie lepiej i wszystko wróci do normy to dopiero początek tragedii. Jak nie zabije wirus to głód. Rolnicy nie będą w stanie zaopatrzyć kraju w żywność już alarmują ! Chciał bym pomóc wszystkim w potrzebie ale przecież jako jednostka nie jestem w stanie więc proszę wszystkich ratujmy Ojczyznę !

tibauId
tibauId
  7 April 2020
BTOmc
BTOmc: Czy ten portal jest w stanie zorganizować zbiórkę dla najbardziej potrzebujących.


Ten portal to sam w sobie skupia potrzebujących. Jedni szukają łatwej panienki, drudzy zobaczyliby chociaż raz w życiu kawałek dupy. Panie tak samo szukają frajera, albo zabawy albo się nudzą i nie wiedzą co ze sobą zrobić. I tu było wielu z tak zwanej szlachty. Tylko zamiast tytułu szlacheckiego są sporym dnem. Nie urwali się z dworku a z zamtuza.
GRADEK83
GRADEK83
  8 April 2020

Ogrody działkowe w mojej okolicy wyludniały się nikt czasu nie miał gdy kryzys dociśnie pasa za 100% będą się bić o kawałek ziemi. Przepowiednia zaraz po wirusie przepiwiada ogromną suszę 4 letnią a co za tym idzie bedzie mniej jedzenia
Dla tego róbcie zapasy słoiki i zamiast wywalać butelkę po wodzie napełnij ją wodą z kranu i chowaj do piwnicy.

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  8 April 2020

Wirus jest już tak agresywny że niestety nie będzie kogo ratować. Media bredzą o jakimś dystansie , jakiś maseczkach same brednie które nic nie mają wspólnego z prawdą. Możecie wierzyć lub nie od ponad trzech miesięcy ostrzegałem rodzinę , znajomych próbowałem też informować w internecie. Ile obelg usłyszałem nie jestem w stanie zliczyć ale dalej wytrwale próbowałem. Od ponad trzech miesięcy unikałem zakażenia jak tylko potrafiłem. Ten wirus był już sporo wcześniej ale kto wam miał powiedzieć przecież mieliście prawo nie wiedzieć że mnóstwo ludzi umiera długo to ukrywali. Nikt wam nie pomoże na nikogo nie możecie liczyć ludzie umierają wszędzie , całe szpitale umierają. Musicie być gotowi na okropne rzeczy które zobaczycie. Nie poddawajcie się walczcie o życie. Musicie sami siebie uświadomić co tak naprawdę ma miejsce nikt tego nie zrobi za was.

xsympatyczny2020x
wpis jest ukryty
xsympatyczny2020x
xsympatyczny2020x
  9 April 2020
BTOmc
BTOmc: Witam Na moim kanale masz Video jak zarobić 1300zł bez inwestycji.Jest też filmik darmowe zakupy i dostajesz 25 zł.Możesz skorzystać https://youtu.be/gj6sWIYd4hU Witam. Czy ten portal jest w stanie zorganizować zbiórkę dla najbardziej potrzebujących. Jak wiecie Polski rząd bez skrupułów zagłodzi ludzi już to robi przecież. Nie liczcie że będzie lepiej i wszystko wróci do normy to dopiero początek tragedii. Jak nie zabije wirus to głód. Rolnicy nie będą w stanie zaopatrzyć kraju w żywność już alarmują ! Chciał bym pomóc wszystkim w potrzebie ale przecież jako jednostka nie jestem w stanie więc proszę wszystkich ratujmy Ojczyznę !
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 April 2020
BTOmc
BTOmc: Wirus jest już tak agresywny że niestety nie będzie kogo ratować. Media bredzą o jakimś dystansie , jakiś maseczkach same brednie które nic nie mają wspólnego z prawdą. Możecie wierzyć lub nie od ponad trzech miesięcy ostrzegałem rodzinę , znajomych próbowałem też informować w internecie. Ile obelg usłyszałem nie jestem w stanie zliczyć ale dalej wytrwale próbowałem. Od ponad trzech miesięcy unikałem zakażenia jak tylko potrafiłem. Ten wirus był już sporo wcześniej ale kto wam miał powiedzieć przecież mieliście prawo nie wiedzieć że mnóstwo ludzi umiera długo to ukrywali. Nikt wam nie pomoże na nikogo nie możecie liczyć ludzie umierają wszędzie , całe szpitale umierają. Musicie być gotowi na okropne rzeczy które zobaczycie. Nie poddawajcie się walczcie o życie. Musicie sami siebie uświadomić co tak naprawdę ma miejsce nikt tego nie zrobi za was.

Nie siej zbędnej paniki, bez Ciebie media starają się o to.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  9 April 2020

jestemwczorajsza Tak bez paniki umierajcie ! Nie twierdzę żeby panikować wręcz przeciwnie proszę was nie popełniajcie zbiorowego samobójstwa ! Zupełnie nic nie rozumiecie martwię się o was...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.