Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  8 April 2020 (pierwszy post)

Dziewczyny, czy chodzicie już po ulicach z gołymi brzuszkami?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Hamsin
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 April 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970

U siebie na Mieście już zaobserwowałem kilka dziewcząt co pokazują tak zwane twoje odkryte brzuszki, ciepło się zrobiło to wychodzą z Domów letnio ubrane, ale są zakazy ale jak widać trochę ocieplenia i nie usiedzą w domu :zly:

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  8 April 2020

Ooo to fajnie widzisz. I co, nie miałeś ochoty do nich podejść i im podłubać w pępuszkach?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 April 2020
Piracik92
Piracik92: Ooo to fajnie widzisz. I co, nie miałeś ochoty do nich podejść i im podłubać w pępuszkach?:)

Za młode były. Podłubać, jak widzę to dalej cie to kręci. Za takie coś dostałbym bym z otwartej ręki :lol:
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  8 April 2020

No kręci mnie jak najbardziej. I jeszcze jak mają do tego ciekawe kształty pępuszków.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  8 April 2020

Owad. Wiem ze nie na temat ale chciałem przeprosić że tak ciebie zaatakowałem czasem nie panuję nad sobą jak się napiję alko. A tak było nie ukrywam. Trudne to wszystko momentami mnie przerasta zwłaszcza kiedy bliscy podchodzą tak beztrosko do tej sytuacji.

cornelie
Posty: 11 (po ~143 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
cornelie
  8 April 2020

Nie

Maryla Rodowicz to moja ciotka

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  9 April 2020
cornelie
cornelie: Nie

Dlaczego nie?

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  9 April 2020

Paaanie wyszłam z auta w marynarce bez kurtki a babki już robiły znak krzyża 😂

GRADEK83
GRADEK83
  9 April 2020

u mnie juz w spodenkach chodzą jak by nie było 21 na plusie

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  9 April 2020
Za czasów naszych Babć i Dziadków takiego czegoś nie było, był ład i schludny ubiór a dekolt załonięty i wszystko co było by nie przyzwoite i wyzywające. Hmm te czasy już nie wrócą i ubolewam a Panie świecą cyckami brzuchami i obcisłym ubiorem ahhh patrzeć się nie da.
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  9 April 2020

jacek1982 a dlaczego? A co Ty taki pruderyjny?

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  9 April 2020
jacek1982r
jacek1982r: Za czasów naszych Babć i Dziadków takiego czegoś nie było, był ład i schludny ubiór a dekolt załonięty i wszystko co było by nie przyzwoite i wyzywające. Hmm te czasy już nie wrócą i ubolewam a Panie świecą cyckami brzuchami i obcisłym ubiorem ahhh patrzeć się nie da.


Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale krótkie sukienki i dekolty(ale na pewno mniej niż w czasach obecnych) czy odsłonięte ramiona wprowadzano do mody już w latach 60. Wówczas modne były np naprawdę krótkie sukienki czy spodenki(spotykane dość często). Dekolty nieco mniej, ale z kolejnymi latami się to zmieniało i przeglądając artykuły modowe czy zdjęcia z tamtych czasów jest to dość mocno widoczne( polecam prześledzić zmiany mody od lat 20 do 90 chociażby).


Już nie przesadzaj. Moda idzie naprzód, ale zatacza koło i wraca. Chociażby przykład szkocka krata. No nikt mi nie powie, że nie wraca do mody, coraz więcej dziewcząt nosi choćby spódniczki ala mundurkowe właśnie w szkocką kratę. :p No albo tiulowe/szyfonowe lekkie przejrzyste bluzki. To to chyba nigdy z mody nie wyjdzie. Czy satyna. Znów się widuje ubrania dzienne(bo satyna kojarzy się raczej z piżamą) z tego materiału. Kurtki jeansowe. No wiele jest takich przykładów. 🤷🏻‍♀️

No i co najważniejsze. Każdy czuje się dobrze w czymś innym i ubiór jest kwestią gustu, stylu czy subkultury. Mamy teraz tyle możliwości, że można wybierać. Każdy nosi się jak chce i jak mu wygodnie.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 April 2020
Piracik92
Piracik92: Dziewczyny, czy chodzicie już po ulicach z gołymi brzuszkami?:)

Nie lubię eksponować brzuszek dla obcych ludzi. Ale nie neguję innych.
Niech się każdy nosi jak chce. U siebie jeszcze nie widziałam takich odważnych.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.