Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  8 April 2020 (pierwszy post)

Dziewczyny, czy chodzicie już po ulicach z gołymi brzuszkami?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  9 April 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake:


Informacje które zamieściłaś są mało wiarygodne i nie jasne, również strona jest nie znana w branży prestiżu. Mi się to nie podoba i mojej prababci też się to nie podoba i przytoczyła trochę historii swoich młodych lat i to są wiarygodne informacje a nie z brukowca
jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  9 April 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake:


Jesteś jeszcze młodziutka i może cię to dziwić. To samo ma się z kolczykowaniem innych miejsc niż uszy no przecież tak nie może być no świat idzie w złą stronę a na kolczyki są uszy, to samo ma się z farbowaniem włosów na kolor który nie jest odpowiedni na włosy i dużo jest takich styli które są nie fajne
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  9 April 2020

Aha no widzisz.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  9 April 2020
jacek1982r
jacek1982r: Informacje które zamieściłaś są mało wiarygodne i nie jasne, również strona jest nie znana w branży prestiżu. Mi się to nie podoba i mojej prababci też się to nie podoba i przytoczyła trochę historii swoich młodych lat i to są wiarygodne informacje a nie z brukowca


Wpisz sobie w google moda kobieca lata 20 i kolejno
Lata 30
Lata 40
Lata 50
60 itp..
Masz ogrom dostępnych plików, ogrom zdjęć artykułów i ilustracji. Z różnych źródeł. To naprawdę nie jest problem poszukać nieco informacji. Trzeba tylko chcieć. 😉

Z drugiej strony. Przytaczasz, że Twojej babci się to nie podoba. Piszesz, że babcia Ci trochę Ci opowiedziała i są to informacje wiarygodne. Spoko, ma prawo jej się nie podobać, bo żyła w innych czasach, w innej mentalności i w żadnym razie nie uważam, że to co Ci opowiedziała nie jest wiarygodne, ale ona nie była jedyną kobietą w tych czasach, a ubiór po części zależy od osoby. Jednak zarzucanie mi, że z racji na wiek nie ogarniam świata jest trochę nie na miejscu biorąc pod uwagę, że w sumie to mnie nie znasz. 😉 A jak już gadamy o babciach to Cie zaskoczę, bo babcia z prababcią(która swoją drogą przeżyła wojnę i obóz) mnie wychowywały i również nieco mi opowiedziały i trochę jednak wiem. Mimo to nie wytykam innym, że wiem więcej, bo jestem starsza czy coś bo to nie ma żadnego znaczenia. Wiek to nie wyznacznik. Wyznacznikiem jest chęć do przyswajania wiedzy. I wcale nie mam informacji "z brukowca" jak to nazwałeś. 😉 A w dobie internetu wcale nie jest ciężko znaleźć potwierdzenia pewnych rzeczy związanych jakby nie było - z historią. Stara moda również jest historią. Świat się zmienia i ludzie się zmieniają. Moda też się zmienia. I tak będzie. Nie musi Ci się to podobać, ale nie możesz też zabraniać innym tego jak chcą wyglądać czy negować tego, że chcą tak, a nie inaczej. Bo mają prawo do tego. Każdy decyduje za siebie.

Co do modyfikacji ciała. Tu jest temat o modzie w kwestii ubioru, a nie wyglądu ciała, bo to jest zupełnie inna kwestia i również ma swoją genezę. 😉 Z którą obecne czasy również niewiele mają wspólnego. I nie oznacza to wcale, że to coś złego. Trochę tolerancji. Chcesz żyć po swojemu to żyj, ale daj też żyć innym. 😉

A wracając do "nie fajnych styli". Gust to rzecz indywidualna. Coś co dla Ciebie jest brzydkie czy nie fajne podoba się wielu innym ludziom, bo ludzie są różni właśnie tak jak ich gusta. Warto wziąć to pod uwagę. Piękno ma wiele imion, a za modą nie każdy podąża. Za to każdy z osobna sam wybiera co chce ubrać i jak wyglądać. Czy chce mieć tatuaż, elfie uszy czy kolczyk w tyłku. Bo to tylko i wyłącznie sprawa osób które idą daną drogą. Decyduj za siebie, wybieraj za siebie. Nie próbuj decydować za kogoś.
Madzia
Madzia
  9 April 2020
jacek1982r
jacek1982r: Jesteś jeszcze młodziutka i może cię to dziwić. To samo ma się z kolczykowaniem innych miejsc niż uszy no przecież tak nie może być no świat idzie w złą stronę a na kolczyki są uszy, to samo ma się z farbowaniem włosów na kolor który nie jest odpowiedni na włosy i dużo jest takich styli które są nie fajne

To, że @UniqueSnowflake jest osobą młodą nie znaczy iż nie może mieć swojego zdania :) poza tym, w niektórych czasach nie było łatwo dostać między innymi artykułów pierwszej potrzeby a co dopiero mowa o ciuchach. Moja mama mi wiele razy opowiadała, że aby coś ładnego czy "oryginalnego" do ubrania zdobyć trzeba było albo uszyć albo przywieźć z zagranicy. Ludzie cały czas tworzą nowe style i ciągle moda się zmienia czasem nawet zatacza koło. Każdy nosi co lubi i to jego indywidualna sprawa i mimo, że sporo mi się nie podoba to zostawiam to dla siebie bo to jest tylko i wyłącznie kwestia naszego gustu, a jak wszystkim nam wiadomo z gustami się nie dyskutuje.
Piracik92
Piracik92: Dziewczyny, czy chodzicie już po ulicach z gołymi brzuszkami?:)

śmiem twierdzić, że teraz nie jest najlepszy czas na to, aby wychodzić z domu i paradować z gołym czy też ubranym brzuchem.
Hamsin
Hamsin
  9 April 2020
jacek1982r
jacek1982r: Informacje które zamieściłaś są mało wiarygodne i nie jasne


W polskim komunizmie było tak wspaniale, że każda się zajebiście ubierała. Tylko mięso i papier toaletowy był na kartki...
A te jej brednie popiera historia. Stalina pewnie też popiera jako wyzwoliciela....
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  10 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A te jej brednie popiera historia. Stalina pewnie też popiera jako wyzwoliciela....


No oczywiście, bo jak ktoś interesuje się historią mody to od razu musi popierać kogokolwiek. 🤦🏻‍♀️

Nie ma to jak szufladkowanie i wyciąganie bezpodstawnych wniosków. Normalnie gratuluję Ci, zrobiłeś durnia z logiki.
Nie wiem skąd wy sobie takie teorie bierzecie 🤷🏻‍♀️ Internet w tych czasach raczej ma większość ludzi, dane informacje można szybko sprawdzić dla ich potwierdzenia. No, ale jak ktoś ma lenia to to jego problem.
Hamsin
wpis jest ukryty
Hamsin
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  12 April 2020

No to co dalej z tematem gołych brzuszków?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Damian241
Damian241
  13 April 2020

Dojrzałe seksowne kobiety w mini są pociągające a nie tam brzuch. W brzuchu nie ma nic seksownego za to w udach i tyłku tak :)))

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  13 April 2020

Nie prawda, w brzuchu damskim jest pociągający pępek. Szczególnie jak ma ciekawy kształt.

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

GRADEK83
GRADEK83
  14 April 2020

mnie co innego kręci ...:ssh:

Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  23 April 2020

Panowie, a czy jak dziewczyny mają gołe brzuszki, to macie ochotę do nich podejść i posmyrać je po tych brzuszkach oraz podłubać im w pępuszkach?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.