BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  8 April 2020 (pierwszy post)

Witajcie.
Jak ogólnie sobie dajecie radę gdy piękna pogoda za oknem ?
Szukacie pretekstu do wyjścia np. po coś do sklepu ?
Dużo ludzi kreci się po ulicach w waszych miejscowościach ?
Mam też małą prośbę jak wiecie że ktoś może nie mieć co jeść podzielcie się dobro wraca.
Może chcecie porozmawiać , macie jakieś problemy zapraszam postaram się pomóc w miarę możliwości być może pomożemy sobie razem w niewątpliwie trudnych chwilach.

Avatar użytkownika E60E60
Posty: 10 (po ~377 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 140
E60
  13 April 2020

Ciesze się ze w Polsce są podejmowanie działania z koronawirusem i oby tak dalej .

Konto usunięte
Konto usunięte: robole w tym też z polski będą pracować jak zachorują dostana kopa do Polski i tam będą się leczyć.

Też zauważyłem ze tylko robolem się jest, ale dla większości jest się nikim .Zachoruje to szybciej do trumny żywcem wsadzą jak podłącza respirator Bycie w obcym kraju ... niestety , ale psychikę dobrze trzeba nastawić . Jeszcze jakiś czas temu narzekałem na pl, jaki to niedobry kraj, bieda , brak pracy a dziś mam odwrotne zdanie , oddał bym zycie za ten kraj , tesknota za ludzmi, miejscem a nawet za polskim chlebem ... A za granicą też nie jest kolorowo jak to każdy mówi . Polska zawsze była niepokonana , silnym narodem , przetrwała I i II wojne , przetrwa i tego wirusa.

Hardstyle Polska :D

GRADEK83
GRADEK83
  13 April 2020

Nadzieja umiera jako ostatnia i tego się trzymajmy.

Damian241
Damian241
  13 April 2020

Trzeba zakonserwować się spirytusem wtedy wirus nie weźmie

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  13 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Polska zawsze była niepokonana , silnym narodem , przetrwała I i II wojne , przetrwa i tego wirusa.

Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.