BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  14 April 2020 (pierwszy post)

Myślę że jest mała nadzieja przynajmniej dla garstki ludzi. Tylko naturalne leki mają sens bytu zawsze tak było i będzie. Natura daje nam na tacy wszystko nauczmy się z tego korzystać. Marihuana też jest stworzona przez naturę źli ludzie zakazali korzystania z dobrodziejstw , zmieńmy to już teraz !

tibauId
tibauId
  14 April 2020
BTOmc
BTOmc: Marihuana też jest stworzona przez naturę źli ludzie zakazali korzystania z dobrodziejstw , zmieńmy to już teraz !


Marihuana jest stworzona przez ludzi, kokaina i opium. :zonk:
Bombę atomową też stworzyła natura, przez człowiecze ręce...
Stara twoja głupia śpiewka powróciła.
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  14 April 2020

Twierdzisz że Marihuana to jakieś modyfikacje genetyczne ? Czyli jak rośliny Konopne są wytworem człowieka ? Wróćmy. Dokładnie mam na myśli CBD która oczywiście jest pozyskiwana z Marihuany. W ogóle nie pochwalam korzystania w celach odurzających choć by z Marihuany. Jak robisz coś w złej wierze to chyba oczywiste że jesteś potworem. Ja tak nie robię. Jak by wróciła stara moja śpiewka to w ogóle bym tu nie pisała i bym się wymądrzał , a tego chyba nie robię ?

tibauId
tibauId
  14 April 2020

Ciekawe, że starzy palacze tak walczą o legalizację. Niby z pobudek leczniczych, to tylko hipokryzja.
Natura też daje od siebie cykutę. Też możesz ją spożyć. Nie jest modyfikowana....

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  14 April 2020

tibauId Jak dobrze poszukasz to zobaczysz że to nie tylko hipoteza. Nie jestem w stanie przekazać wszystkiego co wiem , co myślę. Trochę wysiłku. Też jestem przecież człowiekiem. Sam dopiero odkryłem w sobie wyjątkową wytrwałość , wyjątkowy spokój ducha powinienem teraz krzyczeć tego nie robię.

Damian241
Damian241
  14 April 2020

A po ile teraz chodzi gram skuna? Bo kiedyś za moich czasów nastoletnich to chodził tak od 15 do 20. A teraz jak to cenowo stoi???

BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  14 April 2020

Damian241: Gram skuna nic nie jest wart zero głupcze. Przepraszam ale zaczynam czuć do was pogardę. Głupcy.

PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  15 April 2020

Porównaj sobie skład trawy z lat 60-70 i tej obecnie. Krzyżuje się coraz to nowsze odmiany, by uzyskać jeszcze większą dawkę thc. Mówienie, że trawa jest naturalna, to jak twierdzenie, że mopsy występują dziko na stepach xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.