Chejter
Chejter
  17 April 2020 (pierwszy post)

kobiety beda wyposzczoone po kwarantannie to może być szansa dla was przegrywy
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  17 April 2020

Masz 33 lata, siedzisz na fotce i wyzywasz ludzi od przegrywów? XD To ja więcej osiągnąłem nie wychodząc z piwnicy, niż Ty teraz xD

Madzik404
Madzik404
  17 April 2020

Panie Krecie.. d83dde1cd83dde46d83ddc81
Panie Chejterze jeśli kobieta jest zarażona to po kwarantannie na pewno wróci do swojego normalnego trybu życia. Jeśli jest "wyposzczona "tą kwawrantanną jak sugerujesz to biada jej chłopakowi :D Jaką szansę widzi Pan dla siebie w tej sytuacji to na prawdę nie mam pojęciad83dde01 Udanego weekendu i pozdrawiam ;)

Chejter
Chejter
  18 April 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: wiam ;)


Madzia Ty też jesteś wyposzczona?
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  18 April 2020

A kobieta to pełni jakąś funkcję nagrody ? , że jest tu mowa o przegranej czy wygranej ? , przecież to takie same istoty ludzkie o takich samych prawach i możliwościach w dzisiejszym świecie jak faceci , więc nie ma co idealizować tej płci i robić z niej organu szczególnej troski i traktowania ,a już tym bardziej robić sobie z kobiet trofeum , które przecież w gruncie rzeczy jest w zasięgu każdego , ale po co się chwalić pustymi i niestałymi statuetkami , to żaden sukces .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Chejter
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.