jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020 (pierwszy post)

Hejsia, pomóżcie mi w tym trudnym momencie.
Mam trzech chłopaków na oku.
Z jednym kiedyś byłam, ale zerwaliśmy i nadal ze sobą rozmawiamy, chociaż strasznie mnie denerwuje. Niestety nadal bardzo go lubię.
Innego poznałam w innym mieście, totalny kretyn ale mega przystojny.
Trzeciego poznałam w szpitalu i jest bardzo romantyczny.
Wiem, że drugi i trzeci rywalizują o mnie, a ten pierwszy nic o tym nie wie (o tych pozostałych).
Którego wybrać?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
one2three
one2three
  4 May 2020

Pytanie retoryczne. Sama dokonaj wyboru poniewaz to twoje zycie i twoj wybor a nie ludzi z fotki

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie retoryczne. Sama dokonaj wyboru poniewaz to twoje zycie i twoj wybor a nie ludzi z fotki

Pytanie pomocnicze. Czy gdybym mogła sama dokonać wyboru to zakładałabym tutaj temat?
Chcę poznać zdanie moich przyjaciół.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  4 May 2020

Po co to wybierać jak można działać na trzy fronty. :nie:
Babom zawsze wszystkiego mało, to trójka może by chociaż jedną zadowoliła. :rotfl:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co to wybierać jak można działać na trzy fronty. Babom zawsze wszystkiego mało, to trójka może by chociaż jedną zadowoliła.

A jak jeden z nich się dowie o innym? Pomyślą sobie, że jestem ladacznicą i znowu zostanę sama. :(
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  4 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A jak jeden z nich się dowie o innym? Pomyślą sobie, że jestem ladacznicą i znowu zostanę sama. :(


Masz tylko 30 lat. Trzeba korzystać z życia tak szybko przemija!
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  4 May 2020

Decyzyjna sprawa będzie fakt który z nich kupi Ci gwiazde na fotce.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: A jak jeden z nich się dowie o innym? Pomyślą sobie, że jestem ladacznicą i znowu zostanę sama. :( Masz tylko 30 lat. Trzeba korzystać z życia tak szybko przemija!

Myślisz, że na starość dam radę tak z trzema, Krzysiu?
Konto usunięte
Konto usunięte: Decyzyjna sprawa będzie fakt który z nich kupi Ci gwiazde na fotce.

Nie chciałabym wyjść na materialistkę, nie dość, że mnie do maka zapraszają (nigdy nie płacę, bo w końcu jestem damą).
No i nie mogą się dowiedzieć o fotce, bo tutaj następni kochankowie. Jak życ?

NIE POMAGACIE MI WCALE.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  4 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Myślisz, że na starość dam radę tak z trzema


Na starość kopniesz w dupę trzech i zostaniesz z kotem. Po cholerę komu stary zgredzioch.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Myślisz, że na starość dam radę tak z trzema Na starość kopniesz w dupę trzech i zostaniesz z kotem. Po cholerę komu stary zgredzioch.

A co robić jak będę chciała cimcimrimcim?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  4 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A co robić jak będę chciała cimcimrimcim?


Pójdziesz do młodszego sąsiada, po co to się z tymi obecnymi potem męczyć.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: A co robić jak będę chciała cimcimrimcim? Pójdziesz do młodszego sąsiada, po co to się z tymi obecnymi potem męczyć.

Myślisz, że jakieś młode ciasteczko będzie chciało schrupać starego piernika?
Chyba chcesz mnie tylko pocieszyć! A ja nadal nie wiem co robić!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
Ostatnio edytowany: 1 January 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Myślisz, że jakieś młode ciasteczko będzie chciało schrupać starego piernika? Chyba chcesz mnie tylko pocieszyć! A ja nadal nie wiem co robić!


Nie wiem nie znam się. Ja Ciebie to do łóżka bym nie wpuścił a i z domu po 5 minutach pogonił.
Za głosem serca nie pójdziesz, bo go nie masz. :( Jednakże zawsze możesz sobie któregoś dobrać jakoś. Można chyba z tylko 3 jednego wybrać.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 May 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Myślisz, że jakieś młode ciasteczko będzie chciało schrupać starego piernika? Chyba chcesz mnie tylko pocieszyć! A ja nadal nie wiem co robić! Nie wiem nie znam się. Ja Ciebie to do łóżka nie wpuścił a i z domu po 5 minutach pogonił. Za głosem serca nie pójdziesz, bo go nie masz. :( Jednakże zawsze możesz sobie któregoś dobrać jakoś. Można chyba z tylko 3 jednego wybrać.

Jaki narcyz z Ciebie, już mój temat obraca w swoją stronę i o sobie zaczyna mówić!
Ja tu jestem gwiazdką, o mnie mówimy!
No dobra, mój lekarz mi mówił, że serduszko jeszcze wyrośnie, kwestia czasu. Ja tam mu wierzę.

I tutaj pojawia się problem, bo to tylko to było na dzisiaj. A ilu ich jest to już sama nie umiem policzyć.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Babyfacekillah
Babyfacekillah
  5 May 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jaki narcyz z Ciebie, już mój temat obraca w swoją stobę i o sobie zaczyna mówić! Ja tu jestem gwiazdką, o mnie mówimy! No dobra, mój lekarz mi mówił, że serduszko jeszcze wyrośnie, kwestia czasu. Ja tam mu wierzę. I tutaj pojawia się problem, bo to tylko to było na dzisiaj. A ilu ich jest to już sama nie umiem policzyć.


Ty chyba nigdy prawdziwego narcyza nie widziałaś...
Zgasłą i dawno leżącą na Ziemi, dodaj!
Ale to chyba nie był psychiatra?
Stwórz męski harem, taki na miarę prawdziwego Temudżyna. :ninja: Jak to dobrze nie mieć problemów, poza długą brodą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.