Kasienia1311
Kasienia1311
  29 October 2020 (pierwszy post)

Zaczęłam wymianę wiadomości z osoba tutaj zapoznają na początku ok co tam jak tam było zaproszenie ale bez mojej odpowiedzi tak po nie długim czasie nastąpiła jakaś paranoiczna zazdrość o zdjęcia byłego faceta który jest na moim tv bo mamy razem dzieci A się przeszliśmy A on dzisiaj od szmat suk mnie wyzywa i obraża strasząc mnie że napiszę do mojego byłego faceta że się puszczam na fotka .pl ja post.....co tutaj robią takie kreatyny nieobliczalni ludzie

Kasienia1311
Kasienia1311
  29 October 2020

Post zawiera błędy przepraszam

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  29 October 2020

Nie przejmuj się i też również trzeba brać pod uwagę że takie akcje mogą mieć miejsce , takie nagłe zwroty mogą mieć miejsce a gdy już będzie się miało to na uwadze ;) to nie będzie takiego rozczarowania. Trzeba sobie umilać życie a nie wdawać się w dyskusje które polegają tylko na wyzwiskach . Na słowo np suka to odpowiadam że ta suka jest mądrzejsza od ciebie , ciebie tyczy się osoby ktòra by mnie tak nazwała

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  29 October 2020

Trochę ;) filozofii hmmm hehe czy jakoś tak ahh zawsze staje na głowie by treść moja była zrozumiana bez potrujnego czytania

Dragon84X
Dragon84X
  1 November 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczęłam wymianę wiadomości z osoba tutaj zapoznają na początku ok co tam jak tam było zaproszenie ale bez mojej odpowiedzi tak po nie długim czasie nastąpiła jakaś paranoiczna zazdrość o zdjęcia byłego faceta który jest na moim tv bo mamy razem dzieci A się przeszliśmy A on dzisiaj od szmat suk mnie wyzywa i obraża strasząc mnie że napiszę do mojego byłego faceta że się puszczam na fotka .pl ja post.....co tutaj robią takie kreatyny nieobliczalni ludzie
Na internecie trzeba uważać bo nigdy nie masz pewności z jaką osobą masz do czynienia.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 November 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczęłam wymianę wiadomości z osoba tutaj zapoznają na początku ok co tam jak tam było zaproszenie ale bez mojej odpowiedzi tak po nie długim czasie nastąpiła jakaś paranoiczna zazdrość o zdjęcia byłego faceta który jest na moim tv bo mamy razem dzieci A się przeszliśmy A on dzisiaj od szmat suk mnie wyzywa i obraża strasząc mnie że napiszę do mojego byłego faceta że się puszczam na fotka .pl ja post.....co tutaj robią takie kreatyny nieobliczalni ludzie

Jeśłi taka osoba na początku była ok i fajnie Ci sie z nia pisało a potem okazało sie tak jak piszesz to po co ciągnąć tą znajomośc
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.