Inaccessibleee
Inaccessibleee
  15 December 2020 (pierwszy post)

Jaka jest Wasza opinia ?

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  16 December 2020

Zakładanie szpilek po domu oraz klasyczne pozy ala "podtrzymywanie ściany" wypinając tyłek do aparatu czy też celowanie obiektywem w dekolt to już zjawisko powszechne na tego typu portalach ,więc można rzec wręcz, iż jedna pani naśladuje inne, no ale cóż jak się nie umie inteligencją zwrócić uwagi, to trzeba inaczej zawalczyć o atencje księcia z wypchanym portfelem, a potem panie roszczą pretensje o przedmiotowe i powierzchowne traktowanie :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Durga
Durga
  17 December 2020
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Zakładanie szpilek po domu oraz klasyczne pozy ala "podtrzymywanie ściany" wypinając tyłek do aparatu czy też celowanie obiektywem w dekolt to już zjawisko powszechne na tego typu portalach ,więc można rzec wręcz, iż jedna pani naśladuje inne, no ale cóż jak się nie umie inteligencją zwrócić uwagi, to trzeba inaczej zawalczyć o atencje księcia z wypchanym portfelem, a potem panie roszczą pretensje o przedmiotowe i powierzchowne traktowanie :)
cóż począć mają, gdy nic innego do zaoferowania nie posiadają?
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  18 December 2020
Durga
Durga: cóż począć mają, gdy nic innego do zaoferowania nie posiadają?


Może trzeba to zmienić i zacząć dbać o coś więcej niż tylko o ciało i czubek własnego nosa , no chyba , iż ktoś nie chcę reprezentować sobą nic więcej i woli tylko aby to jemu coś oferowano , no ale kto da się naciągnąć na transakcje jednostronnie korzystne ? raczej na dłuższą metę nikt .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  19 December 2020

Tutaj nie realne, a wręcz ubrane osoby są traktowane jako gorsza. Nie masz wyzywających zdjęć nie jesteś fajna. Ale panowie nie są lepsi, pokazują swoje torsy z trawnikami i są zadowoleni bo maczo

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Inaccessibleee
Inaccessibleee
  19 December 2020
anfet4minka
anfet4minka: Tutaj nie realne, a wręcz ubrane osoby są traktowane jako gorsza. Nie masz wyzywających zdjęć nie jesteś fajna. Ale panowie nie są lepsi, pokazują swoje torsy z trawnikami i są zadowoleni bo maczo

Co z tego że na zdjęciach "piękna lala " jak w rzeczywistości może być zupełnie inaczej . Ale to jest fakt . By zwabić trzeba coś dać , nie ważne jak będzie :D . Oczywiście ja tak nie rozumuję i nie postępuję , tylko zdaję sobie sprawę z tego . Sam miałem kiedyś przykład jak kogoś poznawałem przez rok ... zdjęcia cycuuś malinka :D a jak doszło do spotkania to "ajjjj":D no ale cóż udało się tej osobie . Myślę że w większości osób które widzą nieprzyzwoite zdjęcia osoby , swoje myślą .Oczywiście jak mają głowę na karku :D Pozdro Mordeczki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.