piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 March 2022 (pierwszy post)

Jak to jest,że "pospolitego"seryjnego mordercę ścigają od razu gdy wpadną na jego trop,a z tym tchórzliwym ruskim obnoszą się jak z kurzym jajkiem?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Earth
Posty: 5 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Earth
  6 March 2022

Może dlatego, że to nieobliczalny terrorysta z dostępem do broni atomowej, który najwyraźniej uważa, że nie ma nic do stracenia. Jakiej reakcji byś oczekiwał?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 March 2022

Na pewno nie próby dogadania się z nim. Ludzie z wybujałym ego gardzą słabymi którzy próbują mu się podlizywać.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  11 March 2022

Wojska nato nie wejdą na ziemię Ukraińską a z tego powodu że żaden z rządzących nie chce trzeciej wojny światowej

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  12 March 2022

Do wyeliminowania jednego ruskiego nie potrzeba całej armii ,tudzież wojsk NATO na Ukrainie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  13 March 2022

Czyli jak ?

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  13 March 2022

A jak ruski usuwał niewygodnych dla siebie ludzi? Chyba tylko nasza wyobraźnia jest granicą na ilych zwymyślnych sposobów można go unicestwić.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Earth
Posty: 5 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Earth
  14 March 2022
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A jak ruski usuwał niewygodnych dla siebie ludzi? Chyba tylko nasza wyobraźnia jest granicą na ilych zwymyślnych sposobów można go unicestwić.

to leć i unicestwiaj XD
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  14 March 2022
Earth
Earth: to leć i unicestwiaj XD

Halo,ziemia do ziemii ,ja latać nie umiem. I przestań się już wysługiwać ludźmi,może sama byś coś zaradziła.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  27 March 2022
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Jak to jest,że "pospolitego"seryjnego mordercę ścigają od razu gdy wpadną na jego trop,a z tym tchórzliwym ruskim obnoszą się jak z kurzym jajkiem?

jaka wnikliwa znajomość geopolityki, Janie jestem pod wrażeniem

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Gundis
Gundis
  31 March 2022

No niech ich błaga i jeszcze podziękuję za Wołyń. Powiadali kiedyś, że z utratą włosów w zamian mężczyźnie rozumu przybywa. Kłamali. :/ Ale żeby być tak starym i rozemocjonowanym, to już przesada. Polityka, wojny, układy toczą się swoimi prawami. Jednak nie ma sensu tego tłumaczyć komuś kto zachowuje się jak sweet sixteen...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.