fperfection
Posty: 1 (po ~1217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
fperfection
  15 December 2022 (pierwszy post)

What can I say more.. Już ok 15 lat na Fotce to jeden z lepszych Polskich portali społecznościowych, ale klimat już nie jest taki jak kiedyś, kiedyś rzeczywiście można było szybko kogoś poznać haha jak nawinął Wojtek Sokół czy wymienić uprzejmości ze znajomymi. Owszem pojawiają się fajne dziewczyny, ale większość spamuje innymi stronami i znika bez słowa i to nie, że Facebook, YouTube, E-mail, Twitter czy Instagram. Jakieś liche stronki na których trzeba się zarejestrować i płacić extra za każdy krok. Tutaj też, ale ceny są znośne za allinclusive i wiem z doświadczenia, że płatności bezpieczne, bo firma legalnie zarejestrowana. Ja jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić, a pozatym na cuda nie liczę i nie mam dostępu do bankowiści. To chyba na razie tyle jeśli chodzi o refleksję i mój słowotok. Mam nadzieję, że jesteście pod wrażeniem. Zobaczymy en.fotka.com co będzie dalej a i tak widzę pod/stęp, bo strona w końcu działa działa na PS5 całkiem dobrze chociaż większości funkcji nie używam. Forum dopiero znalazłem i lecę dalej odkrywać/zdobywać świat z Wami czy bez Was. Pozdrowiam Kamil Dawid Michael Radwan @fperfecton

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 December 2022

mam podobnie, Fotka mnie wciągnęła lata temu niczym amazońskie bagno w środku dżungli :ninja:

...Ignorance is bliss...
Przytomniak
Przytomniak
  29 December 2022

Jeszcze tu wrócą Ci co odeszli. Nacieszą się fejsbukami, tik tokami, instagrami, tamte portale upadną i...wrócą. Fotka nieśmiertelna :)

Pablito869
Pablito869
  17 January 2023

Jak mam usunąć konto

Pablito869
Pablito869
  17 January 2023

Jak można usunąć konto

Memory92
Memory92
  20 January 2023

👋

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 January 2023
Konto usunięte
Konto usunięte: 👋

Cześc Beatko! Ja też byłem na Fotce ale to tak dawne dzieje że nawet zapomniałem jak się tu cytuje kogoś a zmieniłem urządzenie na przenośne. Mój stary komp nie obsługuje Fotki. Zostałem wykluczony cyfrowo niemalże.d83dde13
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Memory92
Memory92
  28 January 2023

Hej Italiański xd no ja przyszłam sprawdzić kto jeszcze żyje🤣.A Józka ktoś tu widział?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 February 2023
DyktatorMody
DyktatorMody: stary

Jak miło cię widzieć :pavarotti:
HardStyled83ddd0a
Aabrakadabraa6
Aabrakadabraa6
  14 February 2023

Ze 3-4 osoby tu zaglądają jeszcze. Niezle. :Pavarotti:

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 February 2023
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze 3-4 osoby tu zaglądają jeszcze. Niezle.

Dokładnie zawsze coś :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
Aabrakadabraa6
Aabrakadabraa6
  14 February 2023
Owad
Owad: Dokładnie zawsze coś Aabrakadabraa6


teraz na czacie sie szaleje :mrgreen:
Aabrakadabraa6
Aabrakadabraa6
  14 February 2023

cos zepsulem hahahaha

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  16 February 2023
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz na czacie sie szaleje

Ehh tam czat, on dla mnie nie istnieję :duch:
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.